Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przedsiębiorcy do odpadów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i ja! Takiego chaosu, zamieszania dawno nie widziałem! Biegający w popłochu urzędnicy! Kompletny brak organizacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednoosobową działalność gosp. polegająca na świadczeniu usług dla innych firm, z dostępem do biura tej firmy. wg mnie to nie obowiązuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski za rządów PISU jeszcze się nie urządził w gabinetach .Petent czy interesant jak kto woli nie to dodatek ,Garstka nowych i urzędników nie wie o co chodzi przy wydawaniu decyzji a starych wyrzucono na zbity pysk .Pod koniec roku następuje obudzenie kierownictwa ale zaległości są tak wielkie że nikt tego nie nadgoni. Marszałek odpowiedzialny za tę tematykę i kierownictwo departamentu powinno być wyrzucone na zbity pysk za bałagan jaki stworzyli przez rok..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie brak organizacji, panika wśród urzędników, ludzie stojący w kolejach na korytarzu, bezradność! Zamiast zająć się tum wcześniej to jak zwykle ba sam koniec! Ktoś powinien za to beknąć! Wstyd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wicemarszałek Mulawa powinien ten temat pociagnąć i ustalić kto powinien to składać - wg mnie połowa ludzi co przychodzi w tej sprawie temat nie dotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak zwykle wszystko zostawiają na ostatnią chwilę a potem narzekają na chaos i kolejki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy bredzicie o tych tonerach? Dzwoniłem do Urzędu Marszałkowskiego i pani powiedziała, że wpis do BDO jest potrzebny, jeśli firma w ciągu roku uzbiera ponad 100kg pustych tonerów. Jeśli ktoś w biurze zużywa 5 tonerów w ciągu roku i do tej pory nie potrzebował tego ewidencjonować to może je wyrzucić do kontenera z elektrośmieciami, tak jak to robił do tej pory. Przecież nie ma firmy w Lublinie w której nie ma drukarki, przez was wszyscy pobiegną ustawić się w kolejce i zmarnują cały dzień aby dowiedzieć się, że nie mają potrzeby uzyskiwać wpisu. Ciekawe czy wy w redakcji macie taki wpis? No chyba, że używacie wyłącznie papieru w kratkę i kalki ołówkowej? Przecież macie drukarki. To macie taki wpis czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i ja! Takiego chaosu, zamieszania dawno nie widziałem! Biegający w popłochu urzędnicy! Kompletny brak organizacji!
 Jak się wszyscy naraz pchają w jednym czasie to nie dziwota, że urzędnicy nie wyrabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zeszłego piątku od marca !!! nie było kierownika oddziale odpadów. To kto miał to przygotować.??? Zastępca dyrektora odpowiedzialny za odpady jest po filozofii i naukach o rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od marca do poniedziałku odp za departament był czlonek zarzadu szwed obecnie członek zarządu trojak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby było śmieszniej to wniesiony został parę dni temu poselski projekt wydłużenia okresu wejścia tych przepisów o 12 miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie RODO to inne atrakcje. Chyba tylko po to żeby jakoś uzasadnić tą armię urzędasów. Najlepsze że pytając w trzech różnych urzędach dostaniesz trzy różne odpowiedzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Marszałkowskim nie ma żadnego chaosu ani bałaganu, nie kłamać proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Marszałkowskim nie ma żadnego chaosu ani bałaganu, nie kłamać proszę
 Faktycznie słowo "bur:del" określa to trafniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest ! bałaganu niet! bo jeden director po folozofii a directorka - doświadczenie zawodowe: sprzedaż napojów alkoholowych podczas trwania Juwenaliów Krakowskich i animator zabaw dla dzieci. Aaaaaaaaa!!!!!! Aaaaaaaaa!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu to BDO . Ciekawe co jeszcze wymyślą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią wszystko, aby wykończyć i zlikwidować drobne polskie firmeki... Dlaczego? Bo w kolonii Polin Polak może być tylko niewolnikiem w zydohamerykanskiej korporacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam każdy jest marszałkiem... Nie wiedzą co mają robić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzad Marszalkowski jest w stanie rozkładu. Absolutny bałagan, pomieszanie kompetencji, kto może unika decyzji. Liniowi pracownicy czekają na decyzje "góry", "Gora" w dużej czesci nie wie jaka decyzje ma podjąć i czeka na decyzje polityczną. Wszystko stoi, bałagan, bałagan. Wszyscy jakby czekali na zarząd komisaryczny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...