Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejadą na rowerach 400 kilometrów w 24 godziny

Utworzony przez jacirau, 28 sierpnia 2009 r. o 11:54 Powrót do artykułu
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku akurat 750 km, ale zwróć uwagę, że tam jeżdżą ostro trenujący i przygotowujący się do tej imprezy, a tu jadą amatorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
Tez mi sensacja chlopaki z USA robia 490 mil (= 784 km) w 24h. 800 km to wyzwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Tez mi sensacja chlopaki z USA robia 490 mil (= 784 km) w 24h. 800 km to wyzwanie.
Aha, rekord organizacji UMCA w jezdzie 24h po drogach to 505 mil = 808 km, z 1990 roku. wiecej: http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan napisał:
Aha, rekord organizacji UMCA w jezdzie 24h po drogach to 505 mil = 808 km, z 1990 roku. wiecej: http://www.ultracycling.com/records/timedrecords.html
A nie, 808 km to w tandemie. Solo to 540 mil = 864 km. Srednia predkosc to lekko ponad 35 kmh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
Heh no tak tylko u nas to taki bardziej spontan bez przygotowania, jadą też ludzie na mtb, a nie tylko na szoskach, większość z nas rower traktuje bardziej jako rekreację i pasję niż sport. Poza tym Panie jaciaru Puławiacy zaczynali kilka lat temu zdaje się od 320 km, więc nie ma co nas tak objeżdżać. Ciekawy jestem również jaki jest Pana 24h rekord jazdy skoro tak krytycznie wypowiada się Pan o naszym sposobie na dobrą zabawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem w Puławach i też zrobiłem 700 i 750 km w 24h. I co z tego? Impreza, którą organizujemy to zupełnie inna rzecz. Tamto to wydarzenie sportowe, gdzie naprawdę trzeba było się dobrze przygotować. A tutaj chcemy pokazać, że rower jest dla wszystkich i bez profesjonalnego przygotowania także można sobie świetnie radzić. Wystarczy regularnie jeździć i robić to z pasją. I właśnie pasja do dwóch kółek to jest to co łączy uczestników naszego maratonu Grzesiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja to może być żołądkowa. Przeszkadza ci, że niektórzy mają pasję nieco bardziej wymagającą od pisania głupich komentarzy w internecie? O takich wydarzeniach trzeba informować, bo właśnie takie inicjatywy pokazują, że pomimo pewnej agonii organizmu miejskiego zwanego Lublin, da się tu całkiem fajnie żyć. Sam sporo jeżdżę tylko, że solo i generalnie zazdroszczę wszystkim którzy popedałują w tym wakacyjnym projekcie.
jacirau napisał:
też mi sensacja chłopaki z Puław zrobili 700km w 24 godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...