Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejechać przez to rondo i ... przeżyć

Utworzony przez zenio, 25 marca 2008 r. o 11:02 Powrót do artykułu
A ja uważam, że to po prostu kierowcy nie potrafią jeździć. W Anglii 90% rond nad autostradami jest bez świateł. Ruch nieporównywalnie większy a stłuczek tam niewiele. Jeśli ktoś nie potrafi jeździć, to niech płaci za naprawę samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INWETYCJA PO LUBELSKU, TO NIE PRZEBUDOWA RONDA TYLKO ZNAKOMANIA,ŻEBY NIKT NIC NIE WIEDZIAŁ A PRZYJEDZNI BĄDŹ JADĄĆY TRANZYTEM, DOSTALI POMIESZNIA ZMYSŁÓW W ILOŚC ZNAKÓW..PROPONUJĘ JESZCZE RADAR POSTAWIĆ!!!ZNAKOMANIA I RADAROMANIA = GŁUPOTA DECYZYJNA Z CENTRUM POLSKI =WARSZAWA, NA DOBRE PRZENIOSŁA SIE DO LUBLINA!!!DOBRZE MÓWI TAKSÓWKAŻ NIBY PROSTY CZŁOWIEK ALE TO NAS RÓŻNI OD MĄDRYCH DEMOKRACJI, ŻE U NAS NIE SŁUCHA SIĘ NARODU, NARÓD TYLKO JEST POTRZEBNY BY DOSTAC SIE DO KORYTA, NO BO TRZEBA BY ODDAŁ GŁOS!!!TO JEST POJĘCIE DEMOKRACJI U NASZYCH PRZEDSTAWICIELI, RĘCE OPADAJĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwujezdniowe Aleję tysiąclecia i Unii Lubelskiej zbudowali kiedyś czerwoni i chwała im za to ( bo później zbudowana została tylko Spółdzielczości Pracy ) , niech teraz wykażą się biali i wreszcie coś na miarę obecnych czasów zrobią i zbudują bezkolizyjne skrzyżowanie które aż się prosi w tym miejscu. - przecież jest to jedyna pseudo trasa szybkiego ruchu w LUBLYNIE. - co przerasta możliwości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego strasznego jest w tym rondzie?? Przejeźdżam przez nie od dobrych kilku lat parę zay dziennie i nigdy nie miałem żadnych problemów. No oczywiście jesli nie zna sie znaków drogowych i nie wie jak zachowac sie na rondzie to ma się problem. Pytanie tylko czy w takim razie powinno siewogóle siadac za kierownicą. Co do swiateł - ludzie co wy z tymi światłami??!! Nie widziecie co stało siez Lublinem po zamontowaniu wszędzie świateł? To miasto to jeden wielki korek! Światła to rozwiązanie najgorsze z możlizwych. Pogarsza się przez nie płynnośc ruchu, tworzą sie korki a piesi? piesie przchodza na ... czerwonym. Najchętniej czynią to ci którzy najbardziej zabiegali o swiatła. Jakoś w miastach Hiszpanii, LAglii czy Austrii nie ma tyle sygnalizacji światlych a jest bepieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również uważam że to rondo nie potrzebuje zmian. Wystracdzy tylko zachować ostrożność. Światła nie są dobrym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człeniu, trzeba się rozglądać za znakami, a nie za niewiadomo czym. Zamiast dłubać w nosie (tudzież gdzie indziej), sprawnie ruszać spod świateł, przy zachowaniu zasady szczególnej ostrożności. Jak się kupiło prawko za flaszkę, to nawet Święty Krzysztof nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo Unicka-Podzamcze-Walecznych nic nie da, bo będzie za daleko od ronda opisywanego w artykule i ci, co tam zwolnią zdążą się rozpędzić. Poza tym mam wrażenie, że dużo sytuacji (prawie)kolizyjnych jest z samochodami jadącymi od strony zamku, a poprzednie rondo jest dużo bliżej niż planowane przy Walecznych (i wg mnie to jest powód - ronda są bardzo blisko siebie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżam przez to rondo dość rzadko i również nigdy nie mam problemu, może dlatego, że zwracam uwagę na znaki oraz inne pojazdy i pieszych, którzy często wchodzą na przejście, gdy kierowca chce zdążyć wjechać na rondo, zanim ktoś nadjedzie z tzw. pierwszeństwem. Dziwi mnie natomiast to, że nikomu nie przeszkadza (jedyne chyba tak głupio rozwiązane) rondo u zbiegu ulic Armii Krajowej i Jana Pawła na Czubach, gdzie z 2 pasów w ostatniej chwili wszyscy muszą zmieścić się na jednym, jeśli chcą to rondo przejechać nigdzie nie skręcając. Dla stale tamtędy jeżdżących jest to oczywiste, ale wielu kierowców w ostatniej chwili "wcina się" co czasem różnie się kończy. Jest tam duże natężenie ruchu i trzeba być nie lada geniuszem, żeby takie "udogodnienie" tam zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...