Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przekupywali celników. Grupa przestępcza rozbita

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2018 r. o 16:52 Powrót do artykułu
A nasi celnicy płacą co m-c podatek dochodowy od POborów. ???? Dowalić Im ten podatek jak bulą szarzy emeryci. Dają mi rewaloryzacji 2 lub 3 w 2018 r - 60 PLN/m-c a ściągali po 500 PLN/m-c. I Człek musi żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tytule artykułu: " PRZEKUPYWALI ... czy PRZEKUPOWALI" ? Pani od jęz. polskiego by się przydała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj się zdziwiłem bo na targowisku przy dworcu PKS w Lublinie widziałem takich dwóch z SG. Łazili po cywilu i węszyli po zamkniętych straganach czy nie ma tam fajek nakitranych. Coś się ostatnio zawzięli na tych handlarzy fajek. Kiedyś łapankę robiła tylko policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...