Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to dobrze, że nie usłyszymy już "ch tam z Polską Wschodnią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się pituch pakuje i nie wraca do Lublina. Najgorszy bezradny, co do tej pory nie zrealizował żadnej obietnicy wyborczej ? A może się mylę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet takie urządzenie, jak Pitucha znalazł swój mały kawałek podłogi w ministerstwie! W najmroczniejszym okresie PRL także murarza asygnowano na dyrektora firmy budowlanej, a rataja na zarzadzanie PGR-em! W dziwnych przyszło nam żyć czasach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha doradcą ministra edukacji? Przecież on nawet wysłowić się nie potrafi w języku polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha doradcą ministra edukacji? Przecież on nawet wysłowić się nie potrafi w języku polskim.
 A w jakim innym języku potrafi się wysłowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Pitucha szkoły wyru***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że w PiS-ie najłatwiej awansować posługując się mową pogardy i nienawiści. Im bardziej obrzydliwie obrażasz przeciwników politycznych tym wyżej lądujesz na partyjnej drabince. A za tym idzie ciepła państwowa posadka. Zupełnie jak w PRLu. I tylko nie mogę zrozumieć , jak takim ludziom po raz drugi powierzyliśmy naszą Ojczyznę, bo nie mogę uwieżyć, że sprzedaliśmy ją za te marne 500 zł i bon turystyczny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze, że nie usłyszymy już "ch tam z Polską Wschodnią"
"Po czynach ich poznacie". Słowa nie mają znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga_na_trole_PIS  i Agent_Tomek - czyli ten sam trol zatrudniony przez ratusz aby fałszować opinie na forum i dbać o propagandę sukcesu dla swojego zleceniodawcy ,  dziś  może sobie solidnie poużywać.
 Z okazji twojego wpisu specjalnie sprawdziłem konto bankowe i niestety z ratusza nie przychodzą mi żadne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha doradcą ministra edukacji? Przecież on nawet wysłowić się nie potrafi w języku polskim.
A w jakim innym języku potrafi się wysłowic?
  Moim zdaniem wygląda na takeigo co zna aż trzy języki. Jeden w buzi i dwa w butach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór Czarnka na ministra i Pituchy na jego doradcę to jest dramat polskiej edukacji i całkowity upadek PIS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga_na_trole_PIS  i Agent_Tomek - czyli ten sam trol zatrudniony przez ratusz aby fałszować opinie na forum i dbać o propagandę sukcesu dla swojego zleceniodawcy ,  dziś  może sobie solidnie poużywać.
Z okazji twojego wpisu specjalnie sprawdziłem konto bankowe i niestety z ratusza nie przychodzą mi żadne pieniądze.
 Sprawdź lepiej kieszenie urzędniczy trollu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha doradcą ministra edukacji? Przecież on nawet wysłowić się nie potrafi w języku polskim.
A w jakim innym języku potrafi się wysłowic?
 Pitucha i Czarnek najlepiej wysławiają się w języku pogardy, a wręcz nienawiści! To im wychodzi najlepiej! Pitucha miał już wyrok za używanie takiego języka, a Czarnek sprytnie się z niego wymkną, obiecując przeprosiny, których zresztą nie wyraził. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha doradcą ministra edukacji? Przecież on nawet wysłowić się nie potrafi w języku polskim.
A w jakim innym języku potrafi się wysłowic?
Pitucha i Czarnek najlepiej wysławiają się w języku pogardy, a wręcz nienawiści! To im wychodzi najlepiej! Pitucha miał już wyrok za używanie takiego języka, a Czarnek sprytnie się z niego wymkną, obiecując przeprosiny, których zresztą nie wyraził.
Palikot: "Trzeba ustrzelić i wypatroszyć Jarosława Kaczyńskiego"  Hipokryto lewacki zamilcz już i nie kompromituj się. Przemysł pogardy i nienawiści to dzieło STASIowego OSCARA i jego towarzyszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze, że nie usłyszymy już "ch tam z Polską Wschodnią"
 Zgadza się, to hasło jest już nieaktualne. Patrząc na ilość osób która codziennie umiera na koronawirusa i na rząd który w tym samym czasie skupia się na stawianiu kolejnych masztów z flagą aktualne hasło brzmi "ch z wami wszystkimi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemoniak (p0) w chwili szczerości: Przepraszam za Platformę, za opozycję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemoniak (p0) w chwili szczerości: Przepraszam za Platformę, za opozycję...
A kiedy ktoś z PiSu zdecyduje się na szczerość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga_na_trole_PIS  i Agent_Tomek - czyli ten sam trol zatrudniony przez ratusz aby fałszować opinie na forum i dbać o propagandę sukcesu dla swojego zleceniodawcy ,  dziś  może sobie solidnie poużywać.
Z okazji twojego wpisu specjalnie sprawdziłem konto bankowe i niestety z ratusza nie przychodzą mi żadne pieniądze.
Sprawdź lepiej kieszenie urzędniczy trollu.
Po naszej stronie to tak nie działa. My jesteśmy przekonani o swojej racji i nikt nam za nic nie płaci. W sumie, to mogę się wypowiadać tylko za siebie, ale sądzę, że za taki ściek to tylko PiS może płacić. My za darmo z tego proPiSowskiego ścieku próbujemy Polskę oczyszczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga_na_trole_PIS  i Agent_Tomek - czyli ten sam trol zatrudniony przez ratusz aby fałszować opinie na forum i dbać o propagandę sukcesu dla swojego zleceniodawcy ,  dziś  może sobie solidnie poużywać.
Z okazji twojego wpisu specjalnie sprawdziłem konto bankowe i niestety z ratusza nie przychodzą mi żadne pieniądze.
To sprawdz jeszcze raz czy żadna agencja reklamowa nie przysłała jakiegoś bonusa. A poza tym faktycznie po co płacić takim trolom, wystarczy wyłączyć im myślenie poprzez odpowiedną dawkę TVN czy  G. Wyborczej  i będą pracować za darmo.  To gosze niż koronawirus i to trudno wyleczyć.
A niby TVPiS lepszy? W tym proPiSowskim ścieku i bezczelnym kłamaniu? Które trafia idealnie do bezrefleksyjnych, słabo wykształconych odbiorców tej telewizji. To jest dopiero zaraza! Napiszę ci tak - gdyby TVN, albo GW podały niepradziwe informacje, to kaczystowski aparat przymusu zrobiłby wszystko, żeby te media zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga_na_trole_PIS  i Agent_Tomek - czyli ten sam trol zatrudniony przez ratusz aby fałszować opinie na forum i dbać o propagandę sukcesu dla swojego zleceniodawcy ,  dziś  może sobie solidnie poużywać.
Z okazji twojego wpisu specjalnie sprawdziłem konto bankowe i niestety z ratusza nie przychodzą mi żadne pieniądze.
Sprawdź lepiej kieszenie urzędniczy trollu.
Po naszej stronie to tak nie działa. My jesteśmy przekonani o swojej racji i nikt nam za nic nie płaci. W sumie, to mogę się wypowiadać tylko za siebie, ale sądzę, że za taki ściek to tylko PiS może płacić. My za darmo z tego proPiSowskiego ścieku próbujemy Polskę oczyszczać.
MY czyli kto ? Pracownicy agencji reklammowej zatrudnieni do kreowania opini na forach ? Nie bądźcie  śmieszni , widzę że mocno pojechałem po ambicji  bo pojawiło się nagle 41 minusów. Myślisz że tylko WY - Agencja PR potraficie korzystać z generatora like-ów ? No ale po co zabierać WAM zabawę,  tyle macie rozrywki a Dziennik Wschodni ma się czym  pochwalić  u reklamodawców że niby taka poczytalność i tysiące unikalnych urzytkowników po adresach IP.  Tylko że  95% to IP z zagraniczych  VPN-ów, tym już się nie chwalą.
 Jeśli chodzi o propagandę, to myślę, że bijesz na łeb wszystkie agencje reklamowe czy tam PR-owe razem wzięte - gdyby tak dobrze przenalalizować wszystkie komentarze jakie do tej pory zamieściłeś, to z tych 507 tak na oko z 480 dotyczy .. deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...