Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeniosą tor Lublin do Jawidza? Będą konsultacje społeczne

Utworzony przez lublin miasto nepotyzmu, 19 września 2011 r. o 18:45 Powrót do artykułu
Jak budowac to cos wiekszego a nie tylko tor kartinkowy,znowu prowizorka sie szykuje za grube mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z calym szacunkiem ale pod Wlodawa bylo wybudowac, albo kolo Tomaszowa Lubelskiego, kto tam bedzie jezdzil? Nieliczni z tych ktorzy teraz jezdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jawidza to niech się przeniesie Pan Prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jawidza to niech się wyprowadzą mieszkańcy os. Słoneczny Dom jeśli im zagłośno. Wiedzieli gdzie kupują mieszkanie. Tor był od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk, Pan to ma pomysły. Jeszcze powinien Pan przenieść żużlowców i piłkarki ręczne do jakiejś Koziej Wólki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego nie można postawić ekranów na torze który istnieje i istniał zanim ktoś z naruszeniem przepisów wydał warunki zabudowy dla osiedla. Spędzam na torze 1,2 popołudnia w tygodniu i jakoś nie zauważyłam, aby było tam głośno. Jest normalnie jak to w mieście przy drogach o średnim natężeniu ruchu, u mnie w domu jest o wiele głośniej bo ruch jest duży. Opowieści o hałasie to brednie. Niestety jak ktoś decyduje się mieszkać w mieście musi pogodzić się z jego urokami. Na torze są 2,3 razy w roku imprezy głośne jak np. drift, tak jak koncerty w różnych punktach miasta i to chyba normalne; nie żyjemy na cmentarzu.Tor Lublin dla wielu z nas jest pępkiem świata, ukochanym miejscem, którego będziemy bronić wszelkimi sposobami. Nie zmuszajcie nas do działania, bo całe miasto się przekona ile nas jest i pokażemy na co nas stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Żuk na spotkaniu w sprawie budowy toru wyścigowego obiecał w liście intencyjnym, że tor Lublin nie zostanie zlikwidowany dopóki nie powstanie nowy. To było przed wyborami. Żądamy spełnienia tej obietnicy. Prezydent musi być wiarygodny i musi mówić prawdę. Dość niszczenia Lublina! Zajmijcie się oświetleniem stadionu żużlowego zamiast kolejnymi marketami, bo chłopaki pokazali co potrafią, niestety sami oświetlenia nie zbudują. Że Lublin miastem kultury nie jest już wiemy, że nie możemy liczyć na wsparcie miasta też widzimy, ale nie damy zaorać wszystkiego co w tym mieście zostało. Przenieście sobie Ratusz na wysypisko w Jawidzu. W historii o naszym mieście kiedyś już padły słowa "Czarci by lepiej sądzili", jesteśmy bliscy nowych "czarci by lepiej rządzili".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam już kilkadziesiąt lat mieszkańców Jawidza to Ci starsi mieli większa wolę współpracy i działania, młodzi są konserwatywni i egoistyczni tak w przedziale wieku 30-40 lat, z tym pokoleniem czynnym zawodowo niewiele można zrobić, ich rodzice gdyby władali gruntami tymi, które są potrzebne na budowę toru dla dobra sprawy odsprzedaliby. Powodzenia Panowie Prezydencie i Wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rajdowiec napisał:
Do Jawidza to niech się wyprowadzą mieszkańcy os. Słoneczny Dom jeśli im zagłośno. Wiedzieli gdzie kupują mieszkanie. Tor był od dawna.
Dokładnie! Kiedy "szanowni" mieszkańcy os. Słoneczny Dom decydowali się na zakup mieszkania wiedzieli doskonale, że przy ul. Zemborzyckiej jest tor. I jakoś im to nie przeszkadzało (niewykluczone, że ceny mieszkań były niższe niż gdzie indziej). Teraz więc ich pretensje są zupełnie "od czapy". Jak im za głośno, to niech się wyprowadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Ciekawe dlaczego nie można postawić ekranów na torze który istnieje i istniał zanim ktoś z naruszeniem przepisów wydał warunki zabudowy dla osiedla. Spędzam na torze 1,2 popołudnia w tygodniu i jakoś nie zauważyłam, aby było tam głośno. Jest normalnie jak to w mieście przy drogach o średnim natężeniu ruchu, u mnie w domu jest o wiele głośniej bo ruch jest duży. Opowieści o hałasie to brednie. Niestety jak ktoś decyduje się mieszkać w mieście musi pogodzić się z jego urokami. Na torze są 2,3 razy w roku imprezy głośne jak np. drift, tak jak koncerty w różnych punktach miasta i to chyba normalne; nie żyjemy na cmentarzu.Tor Lublin dla wielu z nas jest pępkiem świata, ukochanym miejscem, którego będziemy bronić wszelkimi sposobami. Nie zmuszajcie nas do działania, bo całe miasto się przekona ile nas jest i pokażemy na co nas stać.
gonić was !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Szanowni Państwo jestem mieszkańcem tego osiedla i jestem bardzo zły z powodu przeniesienia toru do Jawidza gdyż nie po to pare lat temu kupowałem mieszkanie właśnie na tym osiedlu żeby mieć blisko na tor żeby wziąć syna i bez problemu obejrzeć zawody a hałas??????? nie wiem o czym mowa głośniej zachowuje się mój sąsiad jak przychodzi pijany i leje swoją żonę a dzieci piszczą ze strachu więc apeluję do mieszkańców naszego osiedla nie szukajmy dziury w całym bo jej tam nie ma.Jeszcze małe sprostowanie do czytelników mój przedmówca miał racje mieszkania były tańsze i to nie o małe pieniądze więc oceńcie sami.Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam mieszkańców Jawidza są strasznie nie zgodni i wątpię w to żeby udało się namówić ludzi aby podpisali zgodę na budowę takiego toru, chociaż z drugiej strony fajnie by było jak by tu był tor bo miałbym bardzo blisko. Ale skoro już jest w Lublinie to niech tak zostanie bo z toru korzysta dużo ludzi z całego województwa i Lublin jest najlepszym miejscem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że się nie zgodzą. Ja się nie zgodzę. Cisza spokój na rzecz hałasu i ogromnych ekranów... no dajcie spokój. jest tyle miejsc na Lubelszczyźnie daleko od zabudowań gdzie można wybudować tor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bob napisał:
Pewnie, że się nie zgodzą. Ja się nie zgodzę. Cisza spokój na rzecz hałasu i ogromnych ekranów... no dajcie spokój. jest tyle miejsc na Lubelszczyźnie daleko od zabudowań gdzie można wybudować tor.
Jawidzkie buraki, to naród nie przystający do Gminy Spiczyn, leśne ludki, wojowniczki niech szlabany postawią jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karliku to postaw tor przy swoim domu i ciesz się codziennym hałasem. Proponował bym też nauczyć się znaczenia słów w języku polskim, było by Ci łatwiej ich używać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tor w Jawidzu? Mam nadzieję, że to nigdy nie nastąpi. Mieszkam tu od urodzenia, mam w tu działkę, na której chciałbym w niedalekiej przyszłości postawić dom, założyć rodzinę, ( syna nie mam, ale drzewo już posadziłem). Nie chcę w weekendy słuchać odgłosów i ryków silników, czuć smrodu spalonej gumy oraz spalin. Komentarz Karlika jest poniżej poziomu. Wyzywa nas od buraków, bo chcemy mieszkać w miejscowości gdzie jest cisza, spokój, czyste powietrze i nieskażona przyroda? Człowieku, weź się zastanów! Jawidz jest świetnym miejscem do budowy domu. Znam wielu ludzi, którzy kupili tutaj działkę, pobudowali się i szczęśliwie mieszkają. Skąd jest większość? Z miasta. Uciekli od miastowego zgiełku i mieszkają na wsi. Wielu ludzi ma tu tylko domki letniskowe i przyjeżdżają co weekend, aby odpocząć po całym tygodniu pracy. Jawidz to świetne miejsce, by tu mieszkać: blisko do trzech dużych miast ( Lublin, Łęczna, Lubartów), szkoła, kościół, bezpieczna okolica, cisza, czyste powietrze. Urząd Miasta Lublina chce nam podrzucić kolejne zgniłe jajo. Mieliśmy już wysypisko śmieci, była próba "wsadzenia" nam śmierdzącej kompostowni, teraz kolej na tor. Pamiętam czasy, gdy w lecie po godzinie 18-tej nie dało rady wyjść na dwór, bo tak waliło. O walających się wszędzie śmieciach i latających reklamówkach nie wspomnę. Kto nie wie, jak to wyglądało zapraszam do Rokitna, można obejrzeć i powąchać. Co z tego mieliśmy? Jakieś profity? Figę!!! Oj, przepraszam - założyli nam wodociąg, bo skażona woda ze studni nie nadawała się nawet do podlewania kwiatków. Ciekawe jakimi obietnicami będą nas mamić teraz... Będą, tego jestem pewien. Będą obiecywali gruszki na wierzbie, złote góry, aby tylko te głupie "ciołki jawidzkie" (kto tak mówił wszyscy w Jawidzu wiedzą) się zgodziły na powstanie toru. A potem? Zapomną o nas tak samo jak zapomnieli przy wysypisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Jawidzu nie jest nam potrzebny tor motocrossowy. Tutaj postanowiliśmy wybudować nasze domy i żyć w spokoju, bo to piękna okolica - lasy, rzeka Wieprz, łąki - czyste powietrze. Nie chcemy motocrossowego jazgotu, który wg planu ma rozlegać się w odległości 90 m od naszych zabudowań. Wystarczy, że poświęcaliśmy się przez ponad 25 lat, znosząc bezpośrednie sąsiedztwo wysypiska śmieci (okropny smród, latające reklamówki, stada gawronów roznoszących kości itd...) Władze Lublina powinny znaleźć korzystniejsze miejsce, któremu nie będzie towarzyszyła krzywda ludzka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karlik napisał:
Jawidzkie buraki, to naród nie przystający do Gminy Spiczyn, leśne ludki, wojowniczki niech szlabany postawią jeszcze.
W takich sytuacjach chciałoby się należeć do innej gminy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by było być idiotą nie wykorzystać takiej szansy na rozwój Jwaidza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kornik napisał:
Trzeba by było być idiotą nie wykorzystać takiej szansy na rozwój Jwaidza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...