Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeprowadzka pomogła. Nowy Wydział Komunikacji obsługuje więcej osób [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2019 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Lublin miasto ewakuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura!!!!!! .Cztery godziny trawa rejestracja pojazdu.Ludzie stoją w ogromnej kolejce do jednego okienka w którym sprawdzane są dokumenty przed rejestracja .Kobieta kompletnie nie zna się na dokumentach(odkupu auta) zresztą Kierownik również.Najlepiej odesłać, bo dokumenty złe! Po interwencji nagle okazuje się ze wszystko w porządku.Żenada
Czyli ten artykuł to fejk-news, wypuszczony pewno przez ratuszowy wydział propagandy suckesu.
A co tu wymagać od pani z okienka, której zunio płaci pewno 1.500 na rękę, POdczas gdy jego ulubieni misiewicze na fejk-POsadach czeszą POnad 10 razy tyle? POsadzić Komora za ladą, niech POkaże co POtrafi :-DDDD
 Sama prawda o Misiewiczach - dali już popis w  NBP a to wierzchołek góry lodowej, skomleć dalej trolle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę pisać tylko ze jest  super!
Jest super. Właśnie niedługo na moje konto nadejdzie kolejna transza w wysokości 100.000 i tak co miesiąc przez następnych 10 lat.
 A nie mówiłem - wybierz program koryto plus i misiewicze na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 30 zmiana warty w pisowskiej szczujni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wszystkie bolączki urzędnicze --->>>> deweloperzy na wszelkie bolączki mieszkańców ---->>>> deweloperzy na wszelkie problemy komunikacyjne miasta --->>>> deweloperzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wszystkie bolączki urzędnicze --->>>> deweloperzy na wszelkie bolączki mieszkańców ---->>>> deweloperzy na wszelkie problemy komunikacyjne miasta --->>>> deweloperzy
 Bełkot trolla - nic nie poradzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek? Proste: Trzeba natychmiast nająć jeszcze jeden biurowiec od cwaniaka.
Oj trzeba! Apartamenciki nie schodzą, POtrzeba POmóc dewelodobrodziejom.
 W tych trudnych chwilach niezawodny dewelo-kamerdyner POspieszy z POmocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio POgonił biurwy ostro do roboty, bo przecież musiał POkazać, że POmPOwanie 100.000 zł miesięcznie do kieszeni kolesia z deweloperki POsiada jak najgłębszy sens.
POgonił, albo PO prostu kazał wysłać fejk-newsa do DW, a ci łyknęli jak pelikany.
 Niestety, nic się nie poprawiło. Jest chyba nawet gorzej niż poprzednio. Zapraszam dziennikarza - niech sam sprawdzi zamiast polegac na propagandzie ratuszowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę pisać tylko ze jest  super!
Jest super. Właśnie niedługo na moje konto nadejdzie kolejna transza w wysokości 100.000 i tak co miesiąc przez następnych 10 lat.
 Budyneczek spłaci sie po 5 latach, czyli stopa zysku 20%. Co na to ci, którzy kupują na kredyt apartamenciki na wynajem po to, żeby wyjść co najwyżej na zero?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio POgonił biurwy ostro do roboty, bo przecież musiał POkazać, że POmPOwanie 100.000 zł miesięcznie do kieszeni kolesia z deweloperki POsiada jak najgłębszy sens.
POgonił, albo PO prostu kazał wysłać fejk-newsa do DW, a ci łyknęli jak pelikany.
Niestety, nic się nie poprawiło. Jest chyba nawet gorzej niż poprzednio. Zapraszam dziennikarza - niech sam sprawdzi zamiast polegac na propagandzie ratuszowej.
 Dziennikarz był, stad masz artykuł który zdaje sie czytasz, kumpel też chwalił, że bez porównania do stanu co zastał poprzednio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ten parking drogi obok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek? Proste: Trzeba natychmiast nająć jeszcze jeden biurowiec od cwaniaka.
Oj trzeba! Apartamenciki nie schodzą, POtrzeba POmóc dewelodobrodziejom.
Nie słyszałeś? Ten sam cwaniak próbuje właśnie wcisnąć ratuszowi kolejny budynek, w którym prowadził geszefcik z pseudo-mebelkami, który z braku klienteli właśnie się zwija.
 Faktycznie chyba dewelocwaniaków realia rynkowe zaczynają przyciskać. Ja raz, rok temu, z czystej ciekawości zapytałam o ofertę i nieopatrznie zostawiłam im numer telefonu, a teraz dzwonią co miesiąc proponując a to garaż za darmo, a to wyposażenie kuchni w cenie. Mimo próśb (mówię wyraźnie, że już wyprowadziłam się z Lublina), nie chcą się odczepić, naganiając na zakup pod wynajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to bedzie delocwaniaki zbankrutuja,gdzie my wtedy cały nasz kaczy hejt umieścim???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura!!!!!! .Cztery godziny trawa rejestracja pojazdu.Ludzie stoją w ogromnej kolejce do jednego okienka w którym sprawdzane są dokumenty przed rejestracja .Kobieta kompletnie nie zna się na dokumentach(odkupu auta) zresztą Kierownik również.Najlepiej odesłać, bo dokumenty złe! Po interwencji nagle okazuje się ze wszystko w porządku.Żenada
Czyli ten artykuł to fejk-news, wypuszczony pewno przez ratuszowy wydział propagandy suckesu.
 Zgadza się. Kolejki są koszmarne. Najem nowego biurowca za grube pieniądze nie poprawi nędznej organizacji pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ten parking drogi obok
przed wprowadzenie się tutaj urzędu parking kosztował 3 zł/h, jeszcze w lipcu, a potem po podpisaniu umowy z ratuszem, parking zdrożał do 5 zł/godzinę. Deweloper wie jak przyciagnąć klientów, pawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie w kolejkę dziś od 6.30 po bilecik i koło 12 sprawa załatwiona super rewelacja jak szybko jak świetnie czyli nic się nie zmieniło poza budynkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie w kolejkę dziś od 6.30 po bilecik i koło 12 sprawa załatwiona super rewelacja jak szybko jak świetnie czyli nic się nie zmieniło poza budynkiem
ale 6 godzin płatnego parkowania (bez tablic rejestracyjnych nie można jeździć) to 30 złotych do kieszeni dewelopera poooooooooooooszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoją sprawę załatwiłem raz dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem o 9.00 - kolejka na schodach, numerki nie dzialaja, trzeba isc do pani ktora sprawdza dokumenty i potem daje numerek. Pare minut po 9 pami oznajmila ze numerki juz skonczyly sie i do domu. Ci ktorzy dostali numerek czekali po 5-6 godzin aby dostac sie do wlasciwego pokoju. NIESTETY MIMO NOWOCZESNEGO BUDYNKU I WYWALONEJ KASY MENTALNOWC SIE NIE ZMIENIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne a dzisiaj z rana już brak numerków i interesanci odsyłani z kwitkiem...
Ale za to 100.000/m-c wędruje do właściwej kieszeni.
 Za to petentowi oczekiwanie w kolejkach umila fakt przebywania w "nowoczesnym biurowcu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...