Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A pod halą NOVA pozostanie tradycyjnie bez zmian i ciągle będziemy słyszeli...Papierosy,papieroski?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod halą NOVA pozostanie tradycyjnie bez zmian i ciągle będziemy słyszeli...Papierosy,papieroski?!
  Pierwszy społeczniak już dał głos. Czekamy na następnych :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości wiejskich sklepów na Podlasiu bez problemu nabędziemy bez akcyzowe towary. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na targu przy Wileńskiej bez zmian, od lat kwitnie handel papierosami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod halą NOVA pozostanie tradycyjnie bez zmian i ciągle będziemy słyszeli...Papierosy,papieroski?!
jest roznica 26000 paczek do 20 paczek lub mniej jakie ma sprzedajacy fajki pod novą.moze przesada by bylo angazowanie wielkich sil i srodków dla kilkudziesieciu paczek papierosow ktorych sprzedaz jest tylko wykroczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem Policjantem z 10 letnim stażem i krew mnie zalewa czytając wpisy konfidentow na temat Sprzedaży papierosów pod nova.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod halą NOVA pozostanie tradycyjnie bez zmian i ciągle będziemy słyszeli...Papierosy,papieroski?!
Przeszkadza ci to?.Mnie np.przeszkadzają psie kupy na trawnikach,chodnikach.Nasze otoczenie jest naszym wspólnym domem.Nie znoszę tego gdy mój (nasz) dom jest zas....ny.Może tym tematem byś się społeczniku zajął. Dzieścia lat temu zapewne twoja rodzinka też jeżdziła za granicę- po co?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem Policjantem z 10 letnim stażem i krew mnie zalewa czytając wpisy konfidentow na temat Sprzedaży papierosów pod nova.
to pogratulować że w ten sposób wypowiadda się policjant to znaczy że jest za przestepcami super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no muszą się jakoś ratować, bo uczciwie pracując w naszym kraju to się klepie biedę, ponieważ wynagrodzenie 1300 zł, jedynie dziecioroby teraz będą żyć bo oni za darmo to ok. 2-5 tysięcy wyciągną. Także uczciwi ość w naszym kraju nie popłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po papierosy uzbrojeni po zęby antyterroryści -kpina i komedia a przecież to kolejne rządy doprowadziły do tego że ludzie czepiają się wszystkiego aby przeżyć. A co do nowej to dzięki ich handlowi spadły kradzieże kieszonkowe i wyrywanie torebek też się skończyło tylko najlepiej tego nie zauważać . TRZYMAJCIE SIĘ LUDZIE DZIELNIE BO JAK WAS ZABRAKNIE TO BĘDĘ ZMUSZONY KUPOWAĆ W SKLEPIE I PŁACIĆ TEJ BANDZIE ZŁODZIEI W BANDYCKIM PAŃSTWIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...