Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
suuuuuuuuuuuuuuuper wiadomość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic to nie zmieni, uzupełni i tyle, super wiadomość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś Smaga znowu babola wysolił ! Jaki baran ci baranie płaci za wypocenie takich bredni ? Zwolennik , synpatyk czy członek jedynej właściwej .......?i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczycie sami, wystąpią o roboty dodatkowe na 5 mln i sobie wyrównają do właściwego kosztorysu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość. Chcemy naprawy rozpadających się dróg w centrum, a nie zabawek dal władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaświadczenie o niekaralności spowoduje, że Budimex nie będzie w stanie wykonać remontu po zapowiadanej cenie i w ustalonym czasie... "Brawo" Komisja Odwoławcza. PRL - recydywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo urzędnicy! Nic bez jednego zasranego papierka. Nie ważne co, nie ważne jak. Ważne, że pieczątek multum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość. Chcemy naprawy rozpadających się dróg w centrum, a nie zabawek dal władzy.
i na czym polega na "dobra wiadomość"? Zostanie wydanych więcej publicznych pieniędzy na obsługę przetargu, wszystko potrwa dłużej, a "zabawki dla w władzy" i tak będą, bo unieważniono wynik przetargu a nie zrezygnowano z przebudowy Pl. Litewskiego.   Czasami się zastanawiam czytając komentarze takie jak ten cytowany, czy to tak specjalnie ktoś pisze, czy ludzie są po prostu głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak komisja przetargowa mogła nie zauważyć takiej wady w złożonych dokumentach? Potężna kasa a odpowiedzialność żadna? Dopiero sąd z Warszawy to zauważył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buuhahahaha! Zaświadczenie zaświadczenia o zaswiadczeniu zaświadczenia. Jak w Kiepskich... Hahaha smiechłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jak sie nie znacie na Prawie Zamówień Publicznych to zamknijcie ryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko przypominam że dziurawych ulic w mieście jest bardzo dużo i to powinien być priorytet a nie stadiony i deptaki. Po za tym w tej metropolii nie ma jednej porządnej arterii łączącej południe miasta z północą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko przypominam że dziurawych ulic w mieście jest bardzo dużo i to powinien być priorytet a nie stadiony i deptaki. Po za tym w tej metropolii nie ma jednej porządnej arterii łączącej południe miasta z północą.
Spoko beda nowe pomniki i nastepna dotacja dla ojca dyrektora, oddac miasto pisowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko przypominam że dziurawych ulic w mieście jest bardzo dużo i to powinien być priorytet a nie stadiony i deptaki. Po za tym w tej metropolii nie ma jednej porządnej arterii łączącej południe miasta z północą.
a takiej roli nie będzie pełnić obwodnica? Do tego po jej ukończeniu powinny odkorkować się z tranzytu Kraśnicka, Sikorskiego, Tysiąclecia, Solidarności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko beda nowe pomniki i nastepna dotacja dla ojca dyrektora, oddac miasto pisowi.
to Lublin przekazał jakąś dotację dla ojca dyrektora? nie dziwi mnie, ze racjonalni ateiści w Polsce nie mają łatwo - całą ich praca edukacyjna idzie w piach po jednym czy drugim wyskoku antyklerykalnego oszołoma potrafiącego tylko krzyczeć o "pisorach" i "ojcu dyrektorze". Jak widać nasze społeczeństwo reaguje na takie wyskoki jednoznacznie. Brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komedii ciąg dalszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...