Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie mogę patrzeć na tą elewację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie było z Volvo dla Portu Lotniczego, ciekawe czy to ta sama osoba od zadań specjalnych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek orkiestra od PO i portu lotniczego do PIS i onkologii. Nie do zdarcia czyżby za ni stali chłopcy ze W.... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie pretensje są nieuzasadnione - nie zawsze cena powinna warunkować zakupy. I co z tego że można sprzęt kupić np. za niską cenę i o niby podobnych parametrach jak może jest to produkcji chińskiej - jakość jest absolutnie niewystarczająca. A przy walce o życie cena sprzętu nie jest istotna tylko jakość i pewność działania. Niestety nie zawsze da się zastosować coś taniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2010 roku COZL też miał problem ze stołami operacyjnymi. W specyfikacji na Rozbudowę i Modernizację pojawił się opis stołu firmy STERIS którego dystrybutorem była Lubelska firma TEHAND, jeden z oferentów zawiadomił Wydział Przestępczości Gospodarczej Komendy Wojewódzkiej Policji. Efekt był taki że przetarg unieważniono !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemaluja w koncu tego paszkwila ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzające,nie wybrali chinskiej tandety choć była tańsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzające! Nie wybrali chińskiej tandety choć była tańsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę patrzeć na tą elewację!
To nie spoglądaj w jego stronę. Brawo dla projektantów za takie kolory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...