Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w socjalizmie było lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he,jaka ta sita jest naiwna...na co oni licza?na obrywy??...zglaszanie odwolan do komisji w warszawie to tylko gra na czas,na czas ktory niekotrym firmom pasuje na przygotowanie sie...zreszto co ja plote jak moze cos byc wygrane skoro dwoch "madrych"-lupie orzechy przed firma? niedlugo zamiast smieci,na firmie ludzie beda przywozili orzechy a "krasnal" przyniesie im mlotek i bedzie im rozbijal te orzechy...a co do dwoch "madrych"..-browar jako czlowiek jest ok,ale znowu ta warszawka to istny nie dojdca,ktory swoje frustracje wyladowuje na swoich PRACOWNIKACH--napisalem praownikach z duzej literyy?? oh przepraszam w sumie tą firme tworza ludzie nieroby jak to okresli kiedys jeden z tych "madrych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak było lepiej, spółka była miejska i kasy nikt nie wyrywał.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWNICY SITA. Jestem z Lublina i widziałem kilka razy jak zamiast pracować spali sobie w samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, jesteś cienki jak bibułka, uważaj bo żyłka ci pęknie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam guest ty krasnalu sam łup te orzechy cwaniaczku .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...