Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No proszę, a tak ładnie to wyglądało. Okazuje się, że to tylko fasada. Tej pani już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm - czyżby znowu wynikowa kontrola chyba bacik podziałał, a może koszyczka nie dostali ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to zwymiotowałem, miałem zawroty głowy itd jak wypilem tam kawę z oregano, dobrze że sanepid robi czystki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
ja to zwymiotowałem, miałem zawroty głowy itd jak wypilem tam kawę z oregano, dobrze że sanepid robi czystki ...
Orzygane Oregano? + mole i stare mięso czyli niezły mix, jakby co to smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle, ze to dobry pomysł, wtedy własciciele staralyby sie bardziej. A 500 zl to mniej niz to co musieliby zaplacic za swiezy towar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz teraz wiem, dlaczego zawsze po jedzeniu w oregano cafe zawsze bolal mnie brzuch... bleeeeeeeeeeeeee... nigdy wiecej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszki owocowe? a ktora z Pan z sanepidu nie ma ich w domu ??? Ludzie ja wiem co to znaczy sanepid!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ! więcej takich kontrolii ! Niedawno zamkneli chińczyka przy telepizzy w Galerii Olimp bo lodówka od koli od środka była czarna od pleśni a karaluchy dosłownie po lokalu biegały.. w tym przypadku myśle że było podobnie.. tymbardziej, że to stare budownictwo gdzie robactwa nie brakuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
juz teraz wiem, dlaczego zawsze po jedzeniu w oregano cafe zawsze bolal mnie brzuch... bleeeeeeeeeeeeee... nigdy wiecej...
Zawsze Cię bolał brzuch???!!! to po co tam chodziłeś zawsze skoro już za drugim razem miałes trudności z brzuchem? dlaczego nie zgłosiłeś tego gdzie należy? amoże całe życie wcinałeś zepsute pierogi i teraz zjadłeś coś normalnego i brzuszek pański nie wytrzymał ciśnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsument napisał:
No proszę, a tak ładnie to wyglądało. Okazuje się, że to tylko fasada. Tej pani już dziękujemy.
Oczywiści że fasada tylko do zupełnie innego kuluaru. Ta restauracja istniej 11 lat. ja stołuję się tam od około 8 lat i nie przypominam sobie ZADNEGO zatrucia po dziś dzień. natomiast przypominam sobie ze stołują się tam ludzie majętni i najbardziej wybredne podniebienia Lublina. Nie lubię bezsensownego pustego nieuzasadnionego niczym innym jak zawiścia gadania!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darayavahus napisał:
i bardzo dobrze ! więcej takich kontrolii ! Niedawno zamkneli chińczyka przy telepizzy w Galerii Olimp bo lodówka od koli od środka była czarna od pleśni a karaluchy dosłownie po lokalu biegały.. w tym przypadku myśle że było podobnie.. tymbardziej, że to stare budownictwo gdzie robactwa nie brakuje..
CHIŃCZYKA ZAMKNĘLI ALE NIE TEGO O KTÓRYM MÓWISZ, TYLKO TEGO W NOWEJ CZĘŚCI OLIMPU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Coś dla Ciebie:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...