Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cyt. ,,Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją.''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który kapłan do mszy św.wychodzi z telefonem??? Przez tego "dyrektora" przestałam na pielgrzymki chodzić. Człowieku! Tego się słuchać nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co to opisywac.Ten ksiadz musi zrobic wokol siebie troche szumu medialnego O tak sobie robil testy. Bez objawow Jesli komercyjnie to niezle go to kosztowalo. I z telefonem w czasie mszy.Nie wiedzialem.ze mozna tak sobie przerwac msze. I gosc jeszcze jest kapelanem w strazy z wielkim stopniem.ktory jest nieosiagalny dka normalnego strazaka po szkole pozarniczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ksiądz ma jakieś niezłe chody, bo ludzie, którzy robią testy czekają na wyniki po kilka dni. Nie licząc pana wówczas posła, a teraz ministra, który wynik najlepszego chyba badania dostaje po 2-3 godzinach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli to mekka Tułajewa. Pod tym kościołem w czasie każdej kampanii wyborczej rozdaje się więcej ulotek działaczy PiS niż przeciętny człowiek zje kanapek w ciągu całego życia. Piszę to, gdyby ktoś się zastanawiał czemu jakiś ksiądz z Czechowa strzela sobie co chwilę testy na koronawirusa które są ogólnie ciężko dostępne i dość drogie a do tego jeszcze wyniki dostaje szybciej niż ministrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań gwiazdorzyć księże. Przestań gwiazdorzyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ksiądz ma jakieś niezłe chody, bo ludzie, którzy robią testy czekają na wyniki po kilka dni. Nie licząc pana wówczas posła, a teraz ministra, który wynik najlepszego chyba badania dostaje po 2-3 godzinach...
 Oprócz tego, że łżesz, to zapytam: ile dni czekał Jerzy Owsiak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ksiądz ma jakieś niezłe chody, bo ludzie, którzy robią testy czekają na wyniki po kilka dni. Nie licząc pana wówczas posła, a teraz ministra, który wynik najlepszego chyba badania dostaje po 2-3 godzinach...
Oprócz tego, że łżesz, to zapytam: ile dni czekał Jerzy Owsiak?
Nie wiem. Ale wiem, że ludzie cekają po 2-3 i więcej dni. Nie pieprz więc bez sensu, że kłamię, bo doskonale wiem, jak jest. Przestań czerpać swoją "iedzę" z mediów rządowych, a zobaczysz prawdziwą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego, że łżesz, to zapytam: ile dni czekał Jerzy Owsiak?
Testy zrobił we wtorek, wyniki podał w środę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletna degrengolada! z Z telefonem przy sobie sprawować liturgię - zwłaszcza mszalną?!? Człowiek ten musi mieć wielkie chody oraz jeszcze większe plecy w Kurii, skoro jeszcze nie został zasuspendowany za tak skandaliczne zachowanie. Tchórzliwie zasłania się koronawirusem. Wstyd i hańba - także dla reszty "towarzystwa" z tej parafii (ponieważ przerwana, np. z powodu omdlenia księdza, Msza święta powinna zostać dokończona, np. przez innego kapłana).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego, że łżesz, to zapytam: ile dni czekał Jerzy Owsiak?
Testy zrobił we wtorek, wyniki podał w środę.
 Jak to możliwe?! Czyżby był księdzem?! A to nowina....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego, że łżesz, to zapytam: ile dni czekał Jerzy Owsiak?
Testy zrobił we wtorek, wyniki podał w środę.
Jak to możliwe?! Czyżby był księdzem?! A to nowina....
No i co manipulancie i kłamco? Dałeś się złapać. Ksiądz Ładniak zrobił test w sobotę i jeszcze w sobotę po południu otrzymał wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerwać mszę, zostawić wiernych, nieustannie się badać jak hipochondryk.. Jak to wyyyyyyygląda :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co?! Kochany Jurasek potraktowany prawie tak, jak zwykły moher?! To niedopuszczalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co?! Kochany Jurasek potraktowany prawie tak, jak zwykły moher?! To niedopuszczalne!
"Prawie" czyni wielką różnicę. Poza tym skąd wiesz, że nie zrobił testu komercyjnie? A ksiądz? Nie sądzę - oni tylko za darmochę wszstkiego chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo, to, że ty tak sądzisz, należy traktować jako prawdę objawioną? Bo Jurasek, to wzór wszelkich cnót, a kapłan, to wszelkie zło? Faktycznie jesteś lewackim, prostackim jełopem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo, to, że ty tak sądzisz, należy traktować jako prawdę objawioną? Bo Jurasek, to wzór wszelkich cnót, a kapłan, to wszelkie zło? Faktycznie jesteś lewackim, prostackim jełopem.
Dyskutowanie z tobą jest jednak poniżej mojej godności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo, to, że ty tak sądzisz, należy traktować jako prawdę objawioną? Bo Jurasek, to wzór wszelkich cnót, a kapłan, to wszelkie zło? Faktycznie jesteś lewackim, prostackim jełopem.
Ale widać wyraźnie że kiedy brakuje ci senswnych argumentów (czyli niemal zawsze), to sięgasz po wyzwiska. Ot, niewykształcony polaczek-prostaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojej klawiaturze nie ma żadnych wyzwisk. Wystarczy przeczytać wszystkie twoje wpisy od początku i moje. Prawda się obroni. Oraz opinia o tobie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mojej klawiaturze nie ma żadnych wyzwisk. Wystarczy przeczytać wszystkie twoje wpisy od początku i moje. Prawda się obroni. Oraz opinia o tobie :)
No właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...