Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego co słyszałem, przewodnicząca pytała miasta o telefon, czy może tak głosować, powiedzieli, że tak, a teraz ją wyrzucają pod pretekstem, jako whistle blow'era. Tak u nas przestrzega się prawa i etyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śitwa !!!  i czerwona pajęczyna !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urny? jakie urny? to zwykłe tekturowe pudła po telewizorach (a właściwie nawet i to nie, bo pudła na tv są jednak lepszej jakości) , oklejone taśmą klejącą, ze szparami szerokimi na palec. Można przez nie wrzucić nie kilka kart, ale całe pliki. przez 25 lat nie dorobiliśmy się nawet przezroczystych urn wyborczych... A te nieprawidłowości w stylu nieostemplowanych kart do głosowania czy sprzeczne interpretacje przepisów wyborczych? jak można potem się dziwić, że pojawiają się zarzuty fałszowania wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem przewodnicząca zagłosowała tak po konsultacji z miastem i miejską komisją wyborczą. Czy to prawda? Czemu nie ma tego w artykule?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ja nie biorę udziału w tej farsie wyborczej. Kompletnie mnie to nie interesuje bo ani duda ani komorowski nie nadają się na prezydenta tego kraju. Za dudy wszyscy będziemy zamykani do więzień, a za komorowskiego będziemy żyć biednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za polot dziennikarski. "Dwie osoby wyleciały", a czym i dokąd? Poziom dzisiejszego dziennikarstwa jest adekwatny do poziomu wiedzy dzisiejszych licencjatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...