Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Spoko. Niech jej komuniści zapłacą a nie ja ze swoich podatków. Przypomniała sobie o sprawie po prawie 70 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłącimy, zapłacimy. Stać nas. Pan zapłaci, pani zapłaci... Mogli smoleńcy wyciągać miliony za wypadek lotniczy to teraz wiaterek z forsą dmucha w inną stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za te lata upokorzeń to się należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I MIAŁA RACJĘ TO AKOWSKIE BYDŁO TO BANDA PRZESTĘPCÓW - BANDY MORDUJĄCE BIEDNYCH ROLNIKÓW - ŻOŁNIERZ WYKLĘTY TO MORDERCA POLAKÓW - AKOWSKI BYDLAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byli przestępcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylkąć i ją i bedzie spokój. Jaką to trzeba być wredna morda żeby sie rzucać na publiczne pieniądze pod pozorem sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo bezprawia to i takich cyrków bedzie wiecej - oby do jesienii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie ścierwa... Nie wiem jaki czerwony was zrobił ale wy z mojego narodu nie jesteście. Więc zamykać ryje i zbierać na odszkodowanie dla pani. Nie zasługujecie by mówić po polsku. Gawarijtie pa ruski..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tylko dlaczego pozywa obecne państwo czyli nas wszystkich . Powinna pozwać tamtych , którzy do tego doprowadzili. Premier przeciez powiedział , że Polski wówczas nie było !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świetle prawa ci ludzie byli przestępcami bo działali w organizacjach przestępczych. Jeszcze żyją na wsiach ludzie którzy pamiętają tych przestępców spod znaku WIN czy NSZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie dziwi, to co się dzieje obecnie w kraju. Za rządami PO nikt prawie nie strajkował, wszyscy byli pokorni. Teraz, wypływa wszystko zło. Strajkują na potęgę (popieram strajki w słusznej sprawie) i okazuje się, że teraz można... Jeżeli chodzi o to, że Pani chce odszkodowania, za to co ją spotkało, to trochę się nie dziwię... Za szykany, za spaprane życie, bo akurat rządy sprawowała inna władza, może i jej się należą. I tyle w temacie. Okazuje się, że kiedy panuje teraz inna partia polityczna, ludzie bardziej się otwierają. I dlatego współczuję obecnej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty pieprzysz...Co wiesz o tamtych latach?Pewnie z opowiadań komunistów lub ich potomków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Stefan Michnik będzie właściwym adresatem roszczeń tej Pani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH IDZIE DO RYDZYKA, ALBO DO IPN,MAJĄ TYLE KASY TO NIECH BULĄ,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TARGOWICKIE PLATNE TROLLE ZUKA I SOSNOWSKIEGO - WY PIER DA *AC Z FORUM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Stalina pozwie A nie demokratyczne Państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TARGOWICKIE PLATNE TROLLE ZUKA I SOSNOWSKIEGO - WY PIER DA *AC Z FORUM !!!
 Troll to cie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z wnukami i prawnukami wyklętych??? Co z sąsiadami, pociotkami, znajomymi, siostrami ich i bracmi??? Nie lepiej szytskim Polakom wypłacić odzkodowanie za wszystko - obojetnie za co i byłby wreszczie spokój... Kiedyś koło mnie przechodził wyklęty i tak się żałośnie spojrzał, że aż mam traume od jego traumy!!! Dostanę odszKODowanie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby była honorowa i walczyła o dobre imię swoje i rodziców to żądałaby jakiejś symbolicznej kwoty na dom dziecka czy inne PCK, a tak to bezczelny skok na kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...