Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw trzeba było postawić a później burzyć, gdzie teraz będą leczyć? U nas wszy na głowie stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin stracił kolejny zabytkowy budynek. Tyle jest jeszcze miejsca np koło stadionu po co burzyć jak można było postawić gdzie indziej nowy budynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akademik trzeba będzie POstawić na miejscu szpitala. "Akademiki" to najPOpularniejszy typ budynku w Dewelolandzie Żunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No straszna strata że rozebrali te bude. Zaraz po piramidzie Cheopsa był to najcenniejszy zabytek na świecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co szpitalnych bakterii i wirusów przy okazji sobie wzleciało z wiatrem ... Firma czyniąca rozbiórkę pewnie nie zna takiej procedury jak spryskiwanie wodą w czasie burzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewien ale chyba widziałem na terenie tej rozbiórki chomika europejskiego, który ................... przed koparką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że trzeba iść z postępem, że stare musi ustąpić miejsca nowemu- ale trochę mi żal, bo w tym szpitalu przyszedłem kiedyś na świat. Tu także urodziła się moja córka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie stare budynki najpierw celowo doprowadza sie do ruiny, potem wyburza i biznes się kręci.... Na budowie nowej nawierzchni na ul. Staszica nie da się zarobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta budowa to mina budżetowa . Zeżre wszystkie fundusze na lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szybko przywrócili ruch, ale dlaczego nie wyburzone do końca? Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...