Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przygotowania do pogrzebu abp. Józefa Życińskiego

Utworzony przez Krzyżowiec, 15 lutego 2011 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Ja się pytam gdzie jest krzyż ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla kogo pisze gazeta internetowa niewontpliwie zwiazana z PO i Tuskiem o pogrzebie czlowieka szkalujacego s.p. prezydeta Lecha Kaczynskiego i jego brata Jaroslawa? czemu ma to sluzyc? czy nawet po smierci chce oglupic ludzi i obrazac za patriotyzm prawdziwych Polakow? zYDOWSTAWA NA PEWNO NIE TRAKTOWAL BY W TEN KANALICZNY SPOSOB! nasz narud nie jest banda niewyksztalconych glupkow i wie gdzie lezy prawda. prawdziwi patrioci i Palacy maja swoj interes i wiedza gdzie on lezy. nie trzeba nam zaklamania i szkalowania i obrazania najwiekszej wartosci jaka mamy. teraz PO znalazlo swojego bohatera i napewno bedzie chcialo pokazac, ze to my, sol i krew tej ziemi jestesmy niewyksztalcona masa tylko do poklaskiwania. Jaroslaw Kaczynski bedecy najwybitniejszym strategiem sterujacym postem socjalny i cywilizowany w kraju przedstawiaja, jak cos co chamuje i nawiazuja do klamstw wyrzucanych w twarz najlepszych synow najswietrzej ziemi ojczyznianej. Jak sie to juz w szerokich i najszerszych kregach patriotycznych wspomina na publicznosci i ogolnie, ze 10 kwiecien bedzie przelomowym momentem na powolanie do zycia natychmiastowego wielkiej narodowej i socjalnej rewolucji. pokazem obcym i wrogom, ze w Polsce jest tylko PiS i jego ideje najwartosciowsze i najglebsze w przemyslanej filozofji startegicznej. Wladza dla ludu jest najwazniejsza postulatywna wartoscia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za rzetelne informacje których nie mogłem znaleźć na innych lubelskich stronach ( np urzędu miejskiego, gazety, czy radia0 : - o utrudnieniach w komunikacji - adres strony z dorobkiem Arcybiskupa ( wczoraj TVP Lublin podała informację o tej stronie, ale adresu już nie ) Moje gratulacje Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw Lisiecki napisał:
nasz narud nie jest banda niewyksztalconych glupkow i wie gdzie lezy prawda. pokazem obcym i wrogom, ze w Polsce jest tylko PiS i jego ideje najwartosciowsze i najglebsze w przemyslanej filozofji startegicznej.
Masz rację, nasz NARÓD nie jest bandą głupków i ma swoje IDEE i dzięki temu nie zwraca uwagi na wypisujących takie brednie frustratów jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Dziękuję za rzetelne informacje których nie mogłem znaleźć na innych lubelskich stronach ( np urzędu miejskiego, gazety, czy radia0 : - o utrudnieniach w komunikacji - adres strony z dorobkiem Arcybiskupa ( wczoraj TVP Lublin podała informację o tej stronie, ale adresu już nie ) Moje gratulacje Pozdrawiam
kolejny "patriota" sie odezwal...o jakiem doropku Zycinskiego tutaj wypisujecie... ...oddanie wladzy i wplywow w zarzadzie lubelskiego kosciola gazecie wymiotnej i zydokomunie. to sa te najwieksze osiagniecia i wrogosc do wszystkiego co prawdziwie polskie i nasze przepojone najblebszyn patriotyzmem. cnota prawdziwych Polakow jest wlasnie stanie na strazy idealu ojczyzny wedlug Lecha Kaczynskiego i tym podobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw Lisiecki napisał:
kolejny "patriota" sie odezwal...o jakiem doropku Zycinskiego tutaj wypisujecie... ...oddanie wladzy i wplywow w zarzadzie lubelskiego kosciola gazecie wymiotnej i zydokomunie.
O przepraszam, a masoneria to pies ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuje miśkom z miejskiej drogówki. na dworze piździ jak się patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto chce poznać prawdziwa historię pana Ż. powinien przyjechać do Fajsławic i dowie się takich informacji że w prasie ani telewizji nigdy tego by nie ujawnili. to jest prawdziwa historia!!! sam gdy ją usłyszałem byłem w totalnym szoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIERTELNE HITY: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Nie jest to jedyny i pierwszy przypadek, a nagłośniony niczym katastrofa w Smoleńsku (10.IV.2010). W owym czasie  zmarł Władysław Gomółka  (były I Sekretarz PZPR-u) i  jego pogrzeb trafił do kabaretów  (J. Doborwolski), a były to lata 1980-te. Ludziska płaciły za bilety, biły brawo i lały ze śmiechu, a satyryk pointował, że  pogrzeb był bardzo udany i mają  (TVP) powtarzać . KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie wspomnieć  śmierć JP 2  – można do woli i w Świętym Spokoju słuchać relacji w wydaniu red. Piotra Kraśki i Jacka Pałasińskiego w efekcie nie wiele różniących się od kabaretu – z tym, że za darmo i nikt się nie śmieje . Można też kupić sobie CD na wieczną Pamiątkę!, a TVP i tak nie da zapomnieć, bo co chwilę puszcza kawałki ŚMIERTELNYCH HITÓW JP 2 i to w okresie konsumpcji KULacji i nie jeden  na cześć JP 2 puścił pawia ! I jak salę po kabarecie sprzątają sprzątaczki to po oddaniu należnej czci JP 2 trzeba sprzątać samemu! Nie tak dawno sam Axcelencja lubelski – okres smutku smoleńskiego -  nawoływał do radości i optymizmu , bo to jest cecha katolików! Aby Naród nie siadł psychicznie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zaprosić lub wynająć bez żadnej zwłoki do asysty i obnoszenia Zwłok  (niczym JP 2)  Ministerstwo Głupich Kroków  – takie  KUL -awe Ministerstwo, a to z KULei  podniesie rangę Uroczystości dodając jej odrobinę Optymizmu  – KAT-olickiego. Obracając się w Świecie  KANIBALIZMU  („ wziął chleb... i rzekł <> ”) i WAMPIRYZMU  („ wziął kielich.. i rzekł <> ”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka  Ostatnia KUL-acja  - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI  panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,  CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” A Lud Boży: „ Ciało Pańskie ” - „ AMEN ”! Jest to KUL-awa Żenada! Jako, że zjedzie się cała Świta Kumpli po fachu:  Prymas Polski – Emeryt Ks. Kardynał Józef Glemp – 2x na Liście Wildsteina; Obecny Prymas Polski Ks. Abp. Józef Kowalczyk 15x na Liście... były Prymas Heniek Muszyński 4x na Liście Wildsteina..., ("FILOZOF"; "GLON"....) , w 2009 r. przed Bożym Ciałem IPN opublikował  nawet SB-cką Teczkę JP 2 -  nikomu nie przeszkadza, że SB-ckie ręce rozdają ciało pańskie, błogosławią... Pomni na Credo „Wierzę w jednego B(L)OGA”; „WIERZE W B(L)OGA OJCA...” ; pomni na Dekalog mówiący  „Nie będziesz miał B(L)OGÓW cudzych przede mną” należy odśpiewać najnowszą  Polską Litanię Do Wszystkich Św. (irniętych)  SB-ków : Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania: Św. Filozofie, Św. Glonie. Św. Józefie... ( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...) Św. Henryku.... Św. Karolu....  i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE? Wszędzie gdzie ArcyPasterz dbał o swoją Trzodę niczym ona nie różni się od Stada Baranów i oddając ostatnią posługę wypada aby Wydział Autystyczny Uniwersytetu MARYI KURII – SKŁODOWSKIEJ dysponujący Instytutem Organów, Muzyki Sakralnej i Improwizacji skomponował ETIUDĘ ŻAŁOBNĄ na JEDEN PALEC JEDNEJ RĘKI i JEDEN KLAWISZ , którą połączonymi siłami muzyKULogii i Filharmonii lubelskiej im. Ferdynanda Kiepskiego z Błogosławieństwem lubelskich Departamentów KUL tury wykonać należy z wielkim nabożeństwem. Całą Niebieską Oprawę zwieńczyć powinno „AVE MARIA” Franciszka Schuberta w wydaniu lubelskich Pall ... antów (Al. Warszawska ) serwowane od lat na dzwonach cyfrowych i mające tylko 50% wspólnego z Schubertem – tylko dla półgłówków ! Całą zaś KUL-awą Żenadę zgłosić należy do Europejskiej Stolicy KUL tury 2016 – zwycięstwo murowane, bo Filharmonia Dowcipu i Grupa MoCarta przy tym wysiada ! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:  KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.  Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –  Oni są Śmieszni!  Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.  Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***  (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janysz napisał:
kto chce poznać prawdziwa historię pana Ż. powinien przyjechać do Fajsławic i dowie się takich informacji że w prasie ani telewizji nigdy tego by nie ujawnili. to jest prawdziwa historia!!! sam gdy ją usłyszałem byłem w totalnym szoku
ALE GOŚCIU NAROBIŁEŚ... MI SMAKU! WEŹ I NAPISZ! chyba nie masz sklerozy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janysz napisał:
kto chce poznać prawdziwa historię pana Ż. powinien przyjechać do Fajsławic i dowie się takich informacji że w prasie ani telewizji nigdy tego by nie ujawnili. to jest prawdziwa historia!!! sam gdy ją usłyszałem byłem w totalnym szoku
No właśnie...-ja też słyszałem nieciekawą historyjkę na temat pana Ż. i aż mi się nie chce wierzyć w takie fakty :-( Ale w mediach o tym się nie mówi... Zresztą prawie wszyscy duchowni są pazerni na pieniądze. Kilka tyg.temu był u mej ciotki ksiądz z wizytą "po kolędzie". Dokładnie wypytał z czego żyją i się utrzymują. Ciotka powiedziała,że ze skromnych dwóch rent,że córka poważnie niepełnosprawna i że wszyscy troje "ciężkie pieniądze" zostawiają w aptece. Ksiądz pokiwał głową ze współczuciem...-ale kopertę wziął i nie powiedział:"biedni jesteście-zachowajcie dla siebie te pieniądze z kopertą". Smutne to wszystko... :-( Wychwala się duchownych "pod niebiosy" za ich piękne kazania i przemowy,ale jakoś nie słychać aby któryś duchowny pochylił się nad jakąś ubogą i naprawdę potrzebującą rodziną i dał im sumkę pieniędzy na leczenie czy rehabilitację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw Lisiecki napisał:
dla kogo pisze gazeta internetowa niewontpliwie zwiazana z PO i Tuskiem o pogrzebie czlowieka szkalujacego s.p. prezydeta Lecha Kaczynskiego i jego brata Jaroslawa? czemu ma to sluzyc? czy nawet po smierci chce oglupic ludzi i obrazac za patriotyzm prawdziwych Polakow? zYDOWSTAWA NA PEWNO NIE TRAKTOWAL BY W TEN KANALICZNY SPOSOB! nasz narud nie jest banda niewyksztalconych glupkow i wie gdzie lezy prawda. prawdziwi patrioci i Palacy maja swoj interes i wiedza gdzie on lezy. nie trzeba nam zaklamania i szkalowania i obrazania najwiekszej wartosci jaka mamy. teraz PO znalazlo swojego bohatera i napewno bedzie chcialo pokazac, ze to my, sol i krew tej ziemi jestesmy niewyksztalcona masa tylko do poklaskiwania. Jaroslaw Kaczynski bedecy najwybitniejszym strategiem sterujacym postem socjalny i cywilizowany w kraju przedstawiaja, jak cos co chamuje i nawiazuja do klamstw wyrzucanych w twarz najlepszych synow najswietrzej ziemi ojczyznianej. Jak sie to juz w szerokich i najszerszych kregach patriotycznych wspomina na publicznosci i ogolnie, ze 10 kwiecien bedzie przelomowym momentem na powolanie do zycia natychmiastowego wielkiej narodowej i socjalnej rewolucji. pokazem obcym i wrogom, ze w Polsce jest tylko PiS i jego ideje najwartosciowsze i najglebsze w przemyslanej filozofji startegicznej. Wladza dla ludu jest najwazniejsza postulatywna wartoscia!!!
Coś ty się człowieku napił ?. Naucz sie najpierw "Polaku" pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ALE GOŚCIU NAROBIŁEŚ... MI SMAKU! WEŹ I NAPISZ! chyba nie masz sklerozy?
nie będę się więcej tu udzilać... ale przyjedź do fajsławic to się wszystkiego dowiesz, cała gmina zna tą historię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janysz napisał:
nie będę się więcej tu udzilać... ale przyjedź do fajsławic to się wszystkiego dowiesz, cała gmina zna tą historię
Szkoda, że nie chcesz, ale przynajmniej powiedz o co chodzi w tej historii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej by było gdyby całe miasto zamarło,a przecież ludzie muszą pracować nie tylko się modlić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No właśnie...-ja też słyszałem nieciekawą historyjkę na temat pana Ż. i aż mi się nie chce wierzyć w takie fakty :-( Ale w mediach o tym się nie mówi... Zresztą prawie wszyscy duchowni są pazerni na pieniądze. Kilka tyg.temu był u mej ciotki ksiądz z wizytą "po kolędzie". Dokładnie wypytał z czego żyją i się utrzymują. Ciotka powiedziała,że ze skromnych dwóch rent,że córka poważnie niepełnosprawna i że wszyscy troje "ciężkie pieniądze" zostawiają w aptece. Ksiądz pokiwał głową ze współczuciem...-ale kopertę wziął i nie powiedział:"biedni jesteście-zachowajcie dla siebie te pieniądze z kopertą". Smutne to wszystko... :-( Wychwala się duchownych "pod niebiosy" za ich piękne kazania i przemowy,ale jakoś nie słychać aby któryś duchowny pochylił się nad jakąś ubogą i naprawdę potrzebującą rodziną i dał im sumkę pieniędzy na leczenie czy rehabilitację.
Troche się mylisz kolego, ale w zasadzie Twoja sprawa. Księża którzy pomagaja raczej nie obnoszą się z tym z wielu względów m.in. przez zazdrość ludzką "tak im pomaga a dlaczego mi nie pomoże"???!!!! i już cała wieś w niezgodzie i nienawiści bo u nas nie moze być komuś lepiej. Nie lubię księży, wkurza mnie jak słyszę na kazaniu o locie katyńskim, o krzyżu pod pałacem i radiu maryja. Ale w swoich ocenach trzeba być sprawiedliwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...