Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjdź na Targi Staroci w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez :(, 26 sierpnia 2012 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Coraz większa bieda na naszych targach, bez porównania z innymi miastami. Bardzo mały wybór, ceny z kosmosu. Coś co jest stare nie zawsze jest warte miliony, chociaż niektórym nadal tak się wydaje. Jesteśmy niestety kolekcjonerska prowincją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, jedź na zachód, tam to dopiero jest "mały wybór" i ceny z kosmosu. Ja na targ do Lublina się wybieram. nie wiem, czy znajde coś sensownego, ale sprawdzic nie zaszkodzi :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, kupiłem kryształową karafkę na wino. Niektórym sprzedawcom to się we łbach chyba poprzewracało, płyty winylowe po 40-50 zł, kompakty po 30 zł (drożej niż na allegro). Wypatrzyłem jeden fajny zegarek czeskiej firmy JVD, ale 400 zł za niego to o połowę za drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...