Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyjechał z Łodzi, czekał od 3 nad ranem. Długa kolejka do nowego sklepu w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2017 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Fajnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telefon polowy - to jest to czego nam trzeba w XXI wieku :) Co tam komóra, pociągnij kabel od furtki do domu, albo do sąsiada, pogadacie sobie za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sklep odwiedził też poseł PiS – Artur Soboń, który kupił czapkę. – To niesamowite, że pomimo deszczowej pogody przyszło tyle osób. Polacy poczuli, że wojskowość jest ważną dziedziną życia publicznego." I tyle w temacie wojskowości ma do powiedzenia poseł z PiSu. A jeszcze niedawno taki był dumny gdy jego kolega agent, tzn Antek, "rozwalał przetarg na Caracale", gdy miały być takie wielkie zamówienia dla polskiego przemysłu itp. I gdzie te obiecane helikoptery panie Soboń? Gdzie te obiecane miejsca pracy? Gdzie ta obiecana modernizacja polskiej armii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czynne 10-14. Czyli każdy uczciwie pracujący obywatel może w tych godzinach przyjść i kupić.Nawet urlopu nie musi brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czyli każdy uczciwie pracujący obywatel może w tych godzinach przyjść i kupić. Nawet urlopu nie musi brać." Pan Soboń dał radę przyjść. Czarodziej z wodą magiczną też dał radę. Jak się chce to można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a woda święcona z rezerw kapelana? Lumpex święcić , to już przesada. No i ci politycy na otwarciu. Co to się wyprawia...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzęty i ubrania tanio ale pazerni handlarze jak zwykle szukają okazji aby im to wszystko stanęło w gardle, dobrze że to będzie czynne i spokojnie będzie można kupić taniej niż od tych oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy poseł Soboń też stał w kolejce, bo ja przyznam się szczerze że odpuściłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z księdzem to chyba już przesada o politykach nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń jakoś nic nie wspomina o helikopterach. Jednym ruchem polska armia została pozbawiona śmigłowców a polskie zakłady lotnicze w Mielcu i Świdniku pozbawione ewentualnych zleceń. Piękna robota PiS-u i rosyjskiego ministra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Soboń kupił czapkę ! Brawo Panie Pośle ! Tego oczekują od Pana wyborcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po  *** przyszli stare dziady po co im te mundury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewaki nawet tutaj swój płacz wylewają. Soboń Soboniem ale skończcie już te jęki na każdym kroku bo się czytać nie chce. Wasza nieudolność już dawno została obnażona całkowicie. Więc zapraszam do kolejki na ciepłą kurteczkę. Przyda się na ciężkie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Poseł Soboń kupił czapkę ! Brawo Panie Pośle ! Tego oczekują od Pana wyborcy !
stałem z kolejce za posłem, wcale czapki nie kupił tylko przymierzył, zapytał o cenę, usłyszał że 10 złotych kosztuje i zapytał czy można zapłacić kartą. Jak usłyszał że gotówką to wykręcił się że przyjdzie z żoną aby mu doradziła. Taki kozak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznałem Sobonia ale nie wiedziałem że to taki buuuuuurak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń kupił czapkę, ojej, podajcie kiedy zrobił kupkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba bardzo kochasz posła Sobonia, pewnie tez jesteś z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarty trzy dni w tygodniu po 4 godziny dziennie - w tym TYLKO JEDEN dzień po południu. Jprd... Żeby nie popadali ze zmęczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj 30 min przed otwarciem juz kolejeczka na 30 osób także ten teges trzeba przygotować na to,ze swoje trzeba będzie odstac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń powinien sobie kupić hełm na swój zakuty łeb !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...