Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przystanki w Lublinie będą mieć ochronę

Utworzony przez Gość, 28 czerwca 2012 r. o 11:15 Powrót do artykułu
Montowanie tablic rodem z Tokyo w miescie takim jak Lublin, jest przejawem kompletnego oderwania od rzeczywistosci rzadzacych i MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę codziennie linią nr 11. Można regulować zegarki, tak punktualnie jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto niszczy te przystanki, ale mam pomysl aby stawiać takie betonowo pancerne z drutem kolczastym podłączonym pod prąd to może wtedy postoja dłuzej niż jeden weekend.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość Niepodoba sie to nie patrz i nie korzystaj. Nic tylko wiecznie piewcy kultury narzekania. Po co kupujesz meble do mieszkania w takim słabym mieście jak Lublin.? I najważniejsze po co tu wciąż mieszkasz, im szybciej miasto opuszczą tacy ludzie tym prędzej coś się ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
croc napisał:
@Gość Niepodoba sie to nie patrz i nie korzystaj. Nic tylko wiecznie piewcy kultury narzekania. Po co kupujesz meble do mieszkania w takim słabym mieście jak Lublin.? I najważniejsze po co tu wciąż mieszkasz, im szybciej miasto opuszczą tacy ludzie tym prędzej coś się ruszy.
Nie chodzi o narzekanie - chodzi o ROZSADNE INWESTYCJE na SKALĘ MIASTA. A w odroznieniu od mebli kupowane do własnych domów, za postrzelone inwestycje MPK bedziemy placili wszyscy (przez drozsze bilety, chociażby). A jezeli myslisz ze funkcjonowanie komunikacji miejskiej polepszy się przez kupowanie elektronicznych wyswietlaczy, to znaczy, ze jestes... Niech bedzie, ze naiwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Montowanie tablic rodem z Tokyo w miescie takim jak Lublin, jest przejawem kompletnego oderwania od rzeczywistosci rzadzacych i MPK.
Tak jest, w "takim mieście jak Lublin" przystanki powinny być w formie chorągiewki wbitej w ziemię. Znakomicie oddawałoby to wsiowość niektórych jego mieszkańców, którzy wygłaszają takie opinie jak przeze mnie zacytowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sposób wyprowadzenia pieniędzy dla "przypadkowej" firmy. Dlaczego system nie działałby w soboty ? Przecież wtedy jest najwięcej imprez ! Jak zwykle wszystko robione jest "od dupy" strony. Pieniądze w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczyło by kamerki zamontowac na przystankach, i nie trzeba by kasy tracić na durne patrole ktore nic nie dają, a w razie dewastacji winnego będzie łatwo znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszym rozwiązaniem było by zamontowanie kamer które by pilnowały przystanków, zatrudnienie niepełnosprawnych którzy by obserowawali z domu takie przystanki i jak coś się działo natychmiast informowali by Policje lub straż miejską... korzyści wiele a nawet jak by się nie wyrobili z obroną przystanku to i tak mieli by nagrania kto to zrobił... a przy okazji dało by to zatrudnienie niepełnosprawnym którzy nie mogą ruszać się z domu mieli by jakiś zajęcie i dość duże społeczną wartę nad pilnowaniem bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ceny biltów znów zdrożeją, nie wyciągajci nam kasy z kieszeni bo tego nie chcemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inny gość napisał:
Tak jest, w "takim mieście jak Lublin" przystanki powinny być w formie chorągiewki wbitej w ziemię. Znakomicie oddawałoby to wsiowość niektórych jego mieszkańców, którzy wygłaszają takie opinie jak przeze mnie zacytowana.
\ To moze od razu przystanki rodem z Kataru: klimatyzowane, z wygodnymi fotelami zamiast ławek, z inkrustowanymi złotem słupkami? Sęk w tym, wiesniaku, ze zamiast inwestowac w tabor, czy w opracowywanie bardziej ekonomicznych i potrzebnych ludziom tras, para idzie w gwizdek i budowanie takich tablic, ktore sa gdzies na dalekich miejscach w piramidzie potrzeb efektywnego transportu miejskiego. Zastaw sie a postaw sie - wsiowa postawa od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
croc napisał:
@Gość Niepodoba sie to nie patrz i nie korzystaj. Nic tylko wiecznie piewcy kultury narzekania. Po co kupujesz meble do mieszkania w takim słabym mieście jak Lublin.? I najważniejsze po co tu wciąż mieszkasz, im szybciej miasto opuszczą tacy ludzie tym prędzej coś się ruszy.
Im szybciej miasto opuszczą ludzie, którzy dostrzegają brak logiki w niektórych inwestycjach, tym więcej zostanie tu dresiarzy i wieśniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się dziwię dlaczego nie zamontują kamer jak to ma miejsce w innych miastach....jakie patrole, o czym wy piszecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za ochrona? przed korozją? czy przed zgraja tępych ogrów nagminie wyżywających się na rzeczach małej architektury? lepiej i taniej byłoby upolować takiego "dzikusa" i przywiązać go (najlepiej nago) do przystanku. Upokożone zwierze (bo tak ich nazwać trzba) nie dopuści się ponownie tak podłego czynu jakim jest dewastacja i wandalizm. wg mnie taka ochora jaką ma zapewnić ZTM będzie nieskuteczna. Proponuję wziąć sprawy w swoje ręce. Sezon na wandali uważam za otwarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
\ Sęk w tym, wiesniaku, ze zamiast inwestowac w tabor, czy w opracowywanie bardziej ekonomicznych i potrzebnych ludziom tras, para idzie w gwizdek i budowanie takich tablic, ktore sa gdzies na dalekich miejscach w piramidzie potrzeb efektywnego transportu miejskiego. Zastaw sie a postaw sie - wsiowa postawa od lat.
Idiotyzm za idiotyzmem. Po pierwsze takie tablice są od dawna w Warszawie i sprawdzają się, o dziwo z reguły nikt ich nie demoluje. Po drugie - trzeba być chyba ślepym, żeby nie widzieć inwestycji w tabor w ostatnich latach, nie został żaden Ikarus, same nowiutkie niskopodłogowce, w wielu także biletomaty, klimatyzacja i wi-fi, nowe linie trajtków, nowe trolejbusy i infrastruktura... mam wymieniać dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
nie wiem kto niszczy te przystanki, ale mam pomysl aby stawiać takie betonowo pancerne z drutem kolczastym podłączonym pod prąd to może wtedy postoja dłuzej niż jeden weekend.
A ja wiem, nasi sasiedzi, dziewczynki i chłopcy z sąsiedztwa ze zdegenerowanych domów, wszyscy ich znaja, ale nic nie mówią, boją sie, albo twierdzą, że młodość musi się wyszumiec. Szxuszu, wielki szuuuuu. A mu płacimy, a oni szumi9ą. KJMać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny biznes ukręcili do zrobienia dla MKK nie mają czego ochraniac to im trzeba stworzyc rynek :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...