Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co robić? Napewno NIE GLOSOWAC NA KRZYSZTOFA ŻUKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Sierakowską też nie głosuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dla nas może zrobić Żuk? NIC! Mając kolegę partyjnego za prezydenta miasta i swoją osobę za jego zastępcę przez cztery lata nic nie zrobił. Więc teraz wszyscy wiedzą, że nadal nic nie zrobi i nie będą na niego głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że powinieneś zagłosować na Dyrektora z Torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co dla nas może zrobić Żuk? NIC! Mając kolegę partyjnego za prezydenta miasta i swoją osobę za jego zastępcę przez cztery lata nic nie zrobił. Więc teraz wszyscy wiedzą, że nadal nic nie zrobi i nie będą na niego głosować.
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że bardziej istotne od tego kto odejdzie, jest to kto go zastąpi. Powiedz więc który z kandydatów rzeczywiście gwarantuje, że coś będzie robił? Ja nie zamierzam głosować na Żuka, ale też nie widzę jakiegoś innego sensownego kandydata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że bardziej istotne od tego kto odejdzie, jest to kto go zastąpi. Powiedz więc który z kandydatów rzeczywiście gwarantuje, że coś będzie robił? Ja nie zamierzam głosować na Żuka, ale też nie widzę jakiegoś innego sensownego kandydata...
Ja glosuje na Sprawkę bo sondaze dają przewagę zukowi a chce zeby w ratuszu zmienila się chociaz opcja polityczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...