Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
K..wa mać mam 43 lata z tego 8 lat oficjalnego zatrudnienia. Do dupy z takim prawem. Przede mną jeszcze 32 lata ciągłej pracy! Dodam jeszcze, że mam wykształcenie zawodowe (murarz-tynkarz) skazany więc jestem na pracę fizyczną.
No to ten co w tym wieku ma 20 lat pracy to też ma mieć taką samą emeryturę? Opieka Państwa i tzw.URAWNIŁOWKA skończyla się w sierpniu 1989r.gdy powstał  tzw.Rząd Mazowieckiego. Ktoś tego pragnął i nawet Moskwa się przekręciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byl ten klient ,przez ostatnie lata,pod ch.j to szweda ..Z Bronkiem deby sadzil , dbal oooo...siebie i ,,czlonkow,, psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry za brak pamięci..ale czyimi głosami przeszła ustawa 67, nie PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra inicjatywa. Warto poprzeć ten projekt. Szkoda,że wcześniej nie została wprowadzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra inicjatywa. Emerytura po 40 latach składkowych. Warto to poprzeć.Szkoda tylko, że wcześniej tego nie wprowadzono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu jakas inicjatywa pomyślna dla obywatela, jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHHAHHHA OSZUŚCI PO , PSL PRZEZ 8 LAT DZIAŁALI ZA SZKODĘ POLSKI I POLAKÓW....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre rozwiazanie, sam osobiście sie podpisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHHAHHHA OSZUŚCI PO , PSL PRZEZ 8 LAT DZIAŁALI ZA SZKODĘ POLSKI I POLAKÓW....
Teraz ci odpłacą 500+++++++będzi ci dobrze dorobisz parę 500+++i tak trzymać a ten co z....lał 40 i więcej lat 1.80 zł podwyżki emerytury miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w du*** takie akcje - moja córka po 2 fakultetach z dobrą znajomością angielskiego mając 30 lat nie może "znaleźć" pracy. Po 40 latach w wieku 70 lat przejdzie na zasłużona emeryturę. Kpiny i tyle
Dokładnie , mam takie samo zdanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jak i PO po 8 latach rządzenia mą pomysły na rządzenie. A to ci "nowość", że dobre pomysły mają politycy chcący przypodobać się wyborcom a jak już dorwą się do koryta to ustawiają się i swoje rodziny zapominając o społeczeństwie i obietnicach sprzed wyborów. Dotyczy to wszystkich polityków-od lewa do prawa!!! Pana Dudy szczególnie bo już prawie rok jego "prezydentowania" a nic mądrego z jego obietnic nie zostało wdrożone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jak było za tz.komuny.Dzieci wieśniaków miały zawsze staż dłuższy od tych z miasta bo zaliczano im jako pracę to że ich rodzice mieli kurę którą trzeba było karmić i one to właśnie robiły.Do dziś jest tak że porozpisywane gospodarki na których pracują rodzice a dzieci opłacają symbolicznie KRUS mając wszystkie uprawnienia. DOŚĆ PRZYWILEJÓW.WSZYSCY RÓWNI W PRAWACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOsiak-Kamysz byl ministrem pracy,,,,dlaczego tego nie wprowadzil,,,,populisci ci z PSL,,,Hetman wychodzi na patanta,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę wspierać tej piramidy finansowej ZUS, chcę odzyskać wszystkie pobrane składki i moja emerytura będzie moim problemem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja, hipokryzja, hipokryzja. Najpierw sami podnieśli wiek emerytalny a teraz zbierają podpisy żeby go obniżyć. Czy Wy PSL-owcy uważacie że Polacy są tak głupi żeby tego nie widzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamy dorywają się do rządzenia a potem niesprawiedliwie dzielą naszą wspólną kasą. A to dla menelstwa i dzieciorobów dają po 500 miesięcznie, a to nierobom emerytom co im się robić całe życie nie chciało legalnie dają po 400. Teraz przyjdzie nam wszystkim płacić za te fanaberie i już niedługo wszystko zacznie drożeć w sklepach bo nałożą na nas nowe daniny by zdobyć kasę na te fanaberie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta zielona q..wa, co tuliła się od dziesięcioleci do każdego kasiastego i rządzącego, głosowała zawsze przeciwko prawom człowieka i obywatela-teraz chce zrobić dobrze- ALE  TYLKO SOBIE, bo mieszkali na wsi, uczyli się w miście i dopiszą sobie lata pracy od 16ego roku życia płacąc 100 zł/ mies zażądają emerytur takich jak wszyscy.   Znowu będzie żerowanie na ZUSie, czyli na nas wszystkich.     Niech wyliczają sobie emerytury ze swoich wpłaconych składek emerytalnych!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super inicjatywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz za to macie dobre zmiany ziemia i las prawie niezbywalna lub nie do kupienia no chyba że państwu lub kościołowi za grosze !! obowiązkowy abonament za "niezależną" telewizję, coraz to nowe pomysły opłat nawet za deszczówkę !!! waloryzacja emerytur 2 zł, Ziobro ułaskawia bandytę kopiącego policjanta, skłóceni ze wszystkimi i wszędzie szukanie wrogów, spisków, Nepotyzm nazywają czyszczeniem. Nie byłem fanem poprzedniego rządu ale ten prowadzi nas na dno. W Polsce człowiek pracujący jest coraz bardziej dyskryminowany. Lepiej nie pracować legalnie mieć wszystkie świadczenia i 2 razy w roku na czarno za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Hetman. A gdzie ustawa PIS o emeryturze. Zapomnieli o wyborcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...