Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobry pomysł. Jestem za. A ten Hetman to kumaty gość. W przeciwieństwie do pseudopolityków z PiS widać, że coś robi a nie rozwala ten kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czemu krytykujecie PSL, skoro tak naprawde kazdy z was ten projekt pewnie popiera. A ze PSL jest inicjatorem to id razu lawina krytyki, troche przyzwiotisci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra inicjatywa , na tego człowieka zawsze można liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwe rozwiązanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo , tak trzymac , jak zwykle glos rozsądku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest złego w tym projekcie??? Proszę o konkrety a nie głupia krytykę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ zje wszystkie pieniądze, także temat emerytur jest sprawą przegraną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daremne zbieranie podpisów, PiS i tak to zablokuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ zniszczy budżet i emerytur nie będzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do emerytur sprawiedliwie chociaż ja jestem za emeryturą obywatelską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis przed wyborami krzyczał że obniży wiek emerytalny i tym zdobył wiele glosow- teraz jakoś milczy i nic w tym kierunku nie robi. Pań Hetman wykazuje inicjatywę i chęć działania w dobrej wierze BRAWO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do projektu nie jest zły ale jak powyżej piszecie obecna władza pis na to nie pozwoli , niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do projektu nie jest zły ale jak powyżej piszecie obecna władza pis na to nie pozwoli , niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sam Hetman zbiera te podpisy? Bo ztego co wiem całe PSL zbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też, gdzie to można podpisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna inicjatywa. jeśli by weszło mógł bym już przejść na emeryturę. Gdzie można się pod tym podpisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa jak najbardzie na plus :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mógłbym już pójść na emeryturę gdyby to weszło. Gdzie podpisy będą zbierane? Chętnie się podpisze pod tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL coś robi chociaż w tym województwie. A co z naszymi 28 posłami z PiS? Gdzie ta umowa dla Caracali? Gdzie to wsparcie dla Bogdanki? Gdzie są nasi lubelscy ministrowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIELI 8 LAT NA ROBIENIE ZMIAN, A PRZYCZYNILI SIĘ TYLKO DO PODWYŻSZENIA WIEKU EMERYTALNEGO, TO HIPOKRYZJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...