Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kto nam bedzie teraz hetmanil? kto na toto zagłosuje jak pozabierali brutalnie chłopstwu zabawki? ostał sie jeno sznur i niewywalony łobornik we łoborze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krzysztof Hetman. Głosujemy na PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak-Kamysz na premiera. PSL góra !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___>>>  KOMUCHY ZSL - razem z PZPR zniszczyli po wojnie PSL Witosa i  byli przeciwko Polakom podczas Okraglego Stolu - HANBA WAM KASZANIAKI PO WSZE CZASY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać Panie Hetman. Jesteśmy z Panem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy myślał że PSL się skończył a tu prosze sala wypełniona po brzegi. Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna partia dialogu. Polityka hejtu się nie sprawdza. Dowód na to jest sytuacja z Gdańska. Nie można opluwać ludzi tak jak partia dobrej zmiany. Trzeba na rozsadku. Takiego który ma Kosiniak-Kamysz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Pisowski płatny troll pisze obrazilwe komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żaden Kościół nie może stanąć po stronie jednej partii" - TO ILE TYCH KOŚCIOŁÓW JEST ? CHYBA DUŻO? ..... CHYBA... DEMENCJA MNIE DOPADŁA - BO DO TEJ PORY BYŁ JEDEN KATOLICKI. / TAK MNIE UCZYLI NA LEKCJACH RELIGII/ BO CHYBA NIE CHODZI O BUDYNKI KOŚCIELNE. TO PRZECIEŻ SOKRATES POWIEDZIAŁ NA ŁOŻU ŚMIERCI " TO WIEM, ŻE NIC NIE WIEM" . PEWNIE I MÓJ CZAS SIĘ ZBLIŻA. ŻYCZĘ MIŁEGO ŻYCIA WSZYSTKIM PARTIOM I WSZYSTKIM KOŚCIOŁOM W POLSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to jedyna partia która nie jest totalna opozycja. Maja ciekawe pomysły jak emerytura bez podatku. Warto na nich głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___>>>  KOMUCHY ZSL - razem z PZPR zniszczyli po wojnie PSL Witosa i  byli przeciwko Polakom podczas Okraglego Stolu - HANBA WAM KASZANIAKI PO WSZE CZASY!!!
 Partia qrws- dokladnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba nam normalności. A taka normalność daje nam PSL. Brawo panie Hetman. Śledziłem transmisje w internecie i trak trzymać. Trzeba łączyć Polaków a nie dzielić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre wystąpienia Pana Hetmana i Pana Kosiniaka-Kamysza. Głosujemy na PSL bo tam mamy ludzi godnych zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak-Kamysz liderem opozycji w Polsce. Krzysztof Hetman liderem opozycji w regionie! Polskie Stronnictwo Ludowe jedyna partia dialogu. Super projekt 'erytura bez podatku'! Tak 3mac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy myślał że PSL się skończył a tu prosze sala wypełniona po brzegi. Super
DO TEJ PORY SPEDY ZSL MIALY MIEJCE W HALI MOSIR teraz 4 razy mniej zielonej komuny na spędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trwoga to wszyscy lecą do Boga i klaniaja się bp w pas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl-owskie trole, jak już macie polecenie zapełnienia tego forum swoimi komentarzami, to chociaż się wysilcie. Będzie ciężko, ale komentarze w stylu "brawo kosiniak, brawo hetman" są żałosną podóba odwrócenia uwagi od dramatycznej porażki, którą poniósł PSL w ostatnich wyborach. W wielu urzędach po tej porażce rozpoczął się proces usuwania osób, które zamiast pracować zajmowały się utrwalaniem władzy "ludowej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he, po wyborach już nawet PSL owski beton wstydzi się przyznać do swojej partii :) 5 lat w opozycji po oderwaniu od koryta pozwoli wynieść sztandar pslu. Czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale klakierstwo z zeteselu siostrze pzpr mdło sie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...