Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Hetman nawet sympatyczny człowiek, ale człowiek, który głosował przeciwko własnemu państwu w Parlamencie Europejskim. Nie przypuszczałem, że do czegoś takiego może posunąć się człowiek z naszego regionu. Nie jestem w stanie tego zapomnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl-owskie trole, jak już macie polecenie zapełnienia tego forum swoimi komentarzami, to chociaż się wysilcie. Będzie ciężko, ale komentarze w stylu "brawo kosiniak, brawo hetman" są żałosną podóba odwrócenia uwagi od dramatycznej porażki, którą poniósł PSL w ostatnich wyborach. W wielu urzędach po tej porażce rozpoczął się proces usuwania osób, które zamiast pracować zajmowały się utrwalaniem władzy "ludowej".
 dostali rozkaz partyjny ,a może sam kamasz tu smaruje z braku śłużby,żałosne zielone badyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy odspawani od stołków maja jakis system na pozycjonowanie komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się Kosiniakiem- Kamyszem. Należy najpierw określić co oznacza słowo "kościół" w jego rozumieniu. Bo ja rozumiem, Słowo "kościół" oznacza ludzi wiernych i duchowieństwo. Po za tym duchowny to też obywatel Polski, więc ma prawo do głosowania - ma. To na kogo ma głosować panie Kosiniaku-Kamyszu? Tylko na bezpartyjnych. Mimo, że jest pan posłem to nie ma pan prawa wskazywać nikomu na kogo głosować. Pamiętam fakt z niedalekiej historii: protestowaliśmy przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego - głosów przeciwnych udokumentowanych było coś około ponad 2 miliony, trybunał konstytucyjny poszedł wam na "rękę" (po-psl). Podnieśliście wiek emerytalny- psl głosował za. Jeszcze wasze afery nie zostały rozliczone. Nie macie innego programu, jak odebrać władzę PiS-owi. 8 lat współrządzenia z po dało się we znaki wszystkim Polakom. Dziwię się krótkiej pamięci popierającym gorąco psl. Metoda "wszyscy inni, aby nie PiS" jest głupia i szkodzi wszystkim. Mamy przykład w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak-Kamysz i ten cały PSL już rządził i pokazał na co ich stać. "Mniej niż zero"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jesteście z ateistani niezaslugujacymi nawet na katolicki pogrzeb choć życzę wam 100 lat. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkanie opłatkowe bez księdza. Taka widać nowa tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekskomunika dla wszystkich ZSLowcow. Won z Kościoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisaliście się pod inicjatywa Barbary Nowackiej. Dla mnie nie jesteście katolikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co niewierzącym opłatek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS na Lubelszczyźnie ma już więcej członków  niż PSL. PSL przechodzi do lamusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg. mnie PSL walczy z wiarą,  tradycja, Kościołem i niczym się nie różni od totalnej opozycji. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieranie homozwiazki, aborcję, wycofanie religii ze szkół i macie czelność nazywać się katolikami? Tfuu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednej liście z Arłukowiczem, Lubnauer, Nowacka a może i Biedroniem. Nic dodać nic ująć. "Prawdziwi ludowcy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę żadnego duchownego. Chyba mówi to samo za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że Kosiniak  został ochrzczony dopiero w 89, gdy skończył się w Polsce socjalizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkiem prawdziwych ludowców jest dołączenie do PiS  i wspieranie dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL na jednej liście z Zielonymi  i ekologami, dla których ważniejszy jest  dzik niż człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsrod Waszych sprzymierzeńców z opozycji są środowiska ekologiczne, ktore chcą całkowitego zakazu sprzedaży mięsa i zrobienia z Polaków przymusowych wegetarian. Gdzie tu interes polskiego chłopa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kosiniak _Kamysz moje gratulacje...szanuje tego czlowieka jest prawdziwym Polakiem , dazy do zjednoczenia ludzi...bede glosowac na Pana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...