Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ptaki drapieżne przeciwko gawronom z Ogrodu Saskiego

Utworzony przez onomato, 12 lutego 2013 r. o 18:22
Super. Wreszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna sprawa z tymi sokołami, ale kwota zainwestowana w Ogród Saski mnie przeraża. Czy naprawdę nie można lepiej spożytkować 11 milionów złotych ? Rozumiem, że jest to teren w środku miasta i powinien mieć wygląd, ale moim zdaniem są pilniejsze potrzeby, a dodatkowo pewnie można by było to wykonać mniejszym nakładem finansowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko po co park szpecić placem zabaw? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Fajna sprawa z tymi sokołami, ale kwota zainwestowana w Ogród Saski mnie przeraża. Czy naprawdę nie można lepiej spożytkować 11 milionów złotych ? Rozumiem, że jest to teren w środku miasta i powinien mieć wygląd, ale moim zdaniem są pilniejsze potrzeby, a dodatkowo pewnie można by było to wykonać mniejszym nakładem finansowym.
Adrian, pewnie można. Ale tak sobie myśle, że lepiej odnowić Ogród Saski niż budować stadion na Krochmalnej. Wiesz ile kasy na to pójdzie??? I Ile dróg/ścieżek rowerowych moznaby za to zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Was ! Świdnik też potrzebuje pomocy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co? Zostawcie wrony w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji niech wypłoszą gołębie, odchody tych ptaków częściej lądowały na mym ubraniu niż gawronów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby alejki nie były wykonane w tej pseudotechnologii zastosowanej przez budowniczych puławskiego skweru...Totalna porażka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onomato napisał:
Adrian, pewnie można. Ale tak sobie myśle, że lepiej odnowić Ogród Saski niż budować stadion na Krochmalnej. Wiesz ile kasy na to pójdzie??? I Ile dróg/ścieżek rowerowych moznaby za to zrobić?
No, ile ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
No, ile ?
Ile co? Ile ścieżek czy ile na stadion? jedno i drugie możesz znaleźć w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co te ptaki drapieżne sobie kupią za 55 tys złotych.. Swoją drogą, to ja bym im te gniazda poprzenosiła ręcznie w inne miejsce za tyle kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wypłoszy z ratusza tych, co marnują pieniądze na bzdury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TE DRAPIEŻNINKI SKOŃCZO TO NIECH PRZYLECO DO PARKU W LUBARTOWIE P L E A S E !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyciąć wszystkie stare drzewa w pień nasadzić nowych nie roznących tak wysoko bedzie jaśniej zieleniej przyjemniej i ptaki na niskich nie będą siadały. dajcie mi dyche za pomysł bezmózgi z ratusza i bierzcie się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe - ornitolodzy - jeżeli chcecie wiedzieć - to taka akcja nie ma sensu, po pierwsze gawrony są bardzo inteligentne i nawet jeśli jakimś cudem sokoły na chwilę je wypłoszą to one i tak potem wrócą. po drugie to ptak stadny - jeżeli będzie ich dużo to same mogą przegonić sokoła, po trzecie to ptak częściowo chroniony więc będzie srał gdzie indziej hehe - nie wolno ich zabijać ot tak - i po czwarte zgadzam się z przedmówcą, że gołębie to poważniejszy problem niż gawrony..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i jeszcze jedno! - potem będzie wielka akcja ochrony kasztnowców! bo nie będzie komu wyjadać chrząszczy i pędraków i innych robaków które atakują drzewa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma! PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan jan napisał:
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma! PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem. [/quote] [quote name='pan jan' timestamp='1360748301' post='733508'] Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma! PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawron fan napisał:
hehe - ornitolodzy - jeżeli chcecie wiedzieć - to taka akcja nie ma sensu, po pierwsze gawrony są bardzo inteligentne i nawet jeśli jakimś cudem sokoły na chwilę je wypłoszą to one i tak potem wrócą. po drugie to ptak stadny - jeżeli będzie ich dużo to same mogą przegonić sokoła, po trzecie to ptak częściowo chroniony więc będzie srał gdzie indziej hehe - nie wolno ich zabijać ot tak - i po czwarte zgadzam się z przedmówcą, że gołębie to poważniejszy problem niż gawrony..
Jak tam sobie radzą drapieżne ptaki z gawronami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspomnienia z 26 stycznia 2009 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090126/LUBLIN/789848520
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...