Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pudel superstar, czyli nowe filmowe reklamy Lublina (wideo)

Utworzony przez korki, 22 czerwca 2009 r. o 14:21 Powrót do artykułu
Oj,żałosne.A jest to określenie bardzo delikatne.Tłumaczenie z czym ma to ,,coś ,,kojarzyć ,wręcz śmieszne.Moja propozycja;przez 20 sek.na ekranie pokazujemy sypiący się piasek.Napis. Lublin- miasto bez inspiracji.Przekonaj się sam. Z czym wam się to kojarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się ciesze, że miasto działa i nareszcie te kampanie mają sens...to jak się ostatnio promujemy barrrrrrrdzo mi się podoba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajne i ciekawe klipy gratulacje dla dzialu promocji miasta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten 3 film najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie dno. Fajny był pomysł z postaciami na wylotówkach ale te filmiki to porażka. Nie wiem dlaczego Lublin tak ostro walczy z Warszawą? to jest trochę jak kopanie się z koniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy lublin zawsze musi osiagnac dno???? Kicha total. Bez składu i ładu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super filmiki naprawde fajna promocja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczne - krótka, interesująca forma, dobra muzyka. Brawo dla marketingu miasta, szybko nadrabiamy spore zaległości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł na promocję miasta. A frustraci i narzekacze i tak nigdy nie będą zadowoleni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu promować. Tą wiochę z dziurawymi drogami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówimy o twoim domu rodzinnym tylko o NASZYM MIEŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...