Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Bombardowanie włóczką". Trolejbus miękki jak sweterek [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2019 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Panie redaktorze. A nie mógł Pan się dowiedzieć ile tysięcy PLN kosztuje to "bombardowanie"? Kolejny przykład pseudoartystów przyssanych do cycka z publicznym groszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączenia likwiduja ale za to włóczke mamy, brawo Detroit!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze. A nie mógł Pan się dowiedzieć ile tysięcy PLN kosztuje to "bombardowanie"? Kolejny przykład pseudoartystów przyssanych do cycka z publicznym groszem.
 wolę żeby na to wydawano niż na loty Kuchcińskiego, czy dziwne pomniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosztuje grubo, dofinansowanie z budżetu miejskiego do tych pseudo multi kulti tekturowo lewackich instytucji to kilkadziesiąt milionów złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie jesień to trolejbus musi być przyodziany, żeby nie zmarzł, prawidłowo! :) . Akurat ta akcja jest sympatyczna, widziałem rok temu przyodziane stojaki na rowery albo nawet przystanek mpk na 3 maja przy placu Litewskim. Przyjemne dla oka, nie zbyt nachalne jak najbardziej ok, zdecydowanie lepsza taka forma aktywności niż jakieś politycznie-poprawne eventy pseudokulturowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się mają takie ozdoby do konieczności czyszczenia i dezynfekcji wnętrza pojazdu? Nadchodzi sezon grypowy, a tego typu ozdobniki, których nie można na bieżąco wyczyścić, będą chłonąć brud i zarazki jak gąbki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśę, że to dało by się leczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł. Czemu lewacki? Nie wiem i mnie to mało obchodzi. Mnie się bardzo podoba. Najlepiej jednak nie mieć pasji i krytykować.. Zaproponuj coś misiu jeden z drugim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wam życie staje się radośniejsze, cieplejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja zieleni, zalewanie miasta betonem, likwidacja MPK i instalowanie włóczki w jeszcze sprawnych środkach komunikacji miejskiej. Podoba mi się taka inspiracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewo nic się nie zmieniłaś, a poznaliśmy się 16 lat temu w Zespole PiT "Jawor"... Od razu Cię poznałem. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy narzekają że takie akcje dużo kosztują itp... Szanowni państwo... Najwięcej kosztuje utrzymanie was i waszych dzieci w programach typu 500plus.... Dlaczego nikt nie komentuje tego że dziecko ma się na własny rachunek... Kiedyś tak było i to było ok.... A teraz... Samotna mamusia z 5ciordiem dzieci.....no przecież jej się należy....a ja się pytam: co i za co jej się należy....? OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE.... bardzo fajna i sympatyczna akcja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...