Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Czarny piątek" w Warszawie. Protestowały też kobiety z Lubelszczyzny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2018 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Widziałem gdzieś ciekawe hasełko- "zakaz aborcji-- piekło kobiet". Mam pytanie do czarnych dam; czy aborcje (zabijanie) to wg was to jest niebo??. Totalna przewrotka wg mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dość, by o niesłychanie trudnych decyzjach młodych kobiet wyrokowali dziadkowie spod kościoła. To nie oni przeżywają tragedie, to nie oni przechodzą męczarnie i nie ich obchodzi, co dalej przeżywa matka. Żyjemy w społeczeństwie o różnych światopoglądach, ale dla każdej kobiety aborcja jest ostatecznością! I to kobietom należy pozostawic wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy się zabezpieczyć. I po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kościół ma prawo formować sumienia tych, którzy się z nim identyfikują, ale nie formułować ustawy.
 Nie rozumiem twojego sposobu/stylu myślenia. Kto (może co) jest wg ciebie tym kościołem. Czy uważasz , że kościół to są budowle sakralne??. Moim zdaniem kościół stanowią katolicy, czyli ludzie. Ustawy są dla kogo?- dla ludzi. Więc jakoś trudno jest dzielić społeczeństwo na kościól i jakąś ...resztę. Mam nadzieję, że wytłomaczysz mnie/nam o co ci chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Była i moja Mama,by jej wnuki miały wolny wybór.Kościół niech robi swoje w Kościołach , a nie w polityce!
 Bardzo żałowała, że cie nie abortowała??.Kościół stanowią wierni, duchowni, a jest nas ponad połowa. Chcesz ,aby mniejszość stanowiła jakieś prawa (złe prawa)???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
Za obecnej władzy ciężko zapobiegac ciąży, bo i apteki i lekarze zasłaniają się klauzulą sumienia. Gdyby był normalny dostęp do antykoncepcji i edukacja, nie byłoby większości problemów w tej dziedzinie. Ale łatwiej sterować ciemnym ludem, dlatego odchodzi się od nowoczesności dostępnej w każdym normalnym europejskim kraju.
 "Zabijanie" nazywasz nowoczesnością. Pewne środki anty można kupić w każdym (prawie) sklepie spożywczym + stacje paliw. Oczym ty "chlapiesz" tutaj???. Uwazzzżasz innych "za ciemny lud"??. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...