Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Konfident... tfu
No pewnie bo najlepiej udawać, że się nie widzi przemocy. Słowna przemoc to też przemoc.  
 Weź s***aj  łajzo z takimi przemysleniami. Donosiciel to menda i cham. Zasługuje na potepienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident... tfu
No pewnie bo najlepiej udawać, że się nie widzi przemocy. Słowna przemoc to też przemoc.  
Weź s***aj  łajzo z takimi przemysleniami. Donosiciel to menda i cham. Zasługuje na potepienie
 Zglaszam twuj wpis do prokuratury. Nikt nie bendzie bezkarnie obrazal donosicieli, bo sam często dzwonię na policję ale robie to bo lubie porzadek i przestrzeganie prawa. Dlatego często jestem obrażany i wyszydzany. Dosyć tego. Masz przesrane kolego bo to sa zniewagi co napisales czyli PRZESTĘPSTWO. Mam nadzieję że już się zesrałeś w portki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident... tfu
No pewnie bo najlepiej udawać, że się nie widzi przemocy. Słowna przemoc to też przemoc.  
Weź s***aj  łajzo z takimi przemysleniami. Donosiciel to menda i cham. Zasługuje na potepienie
  No, no widzę, że myślenie kogoś zabolało. Mendą i chamem jest ta wrzeszcząca kobieta. Należy stawać w obronie słabszych, zakrzyczanych i mobbingowanych ludzi. Wrzaski, krzyki i inne epitety są niedozwolone w miejscu pracy. Na szczęscie mamy XXI wiek i takie szuje nie moga już być bezkarne. Jest dowód czarno na białym. Krzyczeć to sobie może na własnego męża, a nie współpracownika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident... tfu
No pewnie bo najlepiej udawać, że się nie widzi przemocy. Słowna przemoc to też przemoc.  
Weź s***aj  łajzo z takimi przemysleniami. Donosiciel to menda i cham. Zasługuje na potepienie
No, no widzę, że myślenie kogoś zabolało. Mendą i chamem jest ta wrzeszcząca kobieta. Należy stawać w obronie słabszych, zakrzyczanych i mobbingowanych ludzi. Wrzaski, krzyki i inne epitety są niedozwolone w miejscu pracy. Na szczęscie mamy XXI wiek i takie szuje nie moga już być bezkarne. Jest dowód czarno na białym. Krzyczeć to sobie może na własnego męża, a nie współpracownika.
 Jesteś debilem. Oczywiście że może sobie krzyczeć bo mamy wolność i każdy może sobie robić co chce. Tak jak mówił Jurek Róbta co chceta. Debilem jest ten co nagrywał i sie wtrącał niepotrzebnie. To matoł i kanalia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowania niestety są w większości miejsc pracy na porządku dziennym, stare zolzy się wyżywają na nowozatrudnionych żeby pokazać co to nie one!
Taki poziom... Ale nigdy wśród facetów nie spotkałam się z takim zachowaniem. Tylko stare baby wylewają frustrację za swoje nędzne życie, to zazwyczaj kobiety słabo wykształcone, zazdrosne o to, że dzisiaj młode osoby nie traktują pracy tak bardzo poważnie, że w przeciwieństwie do nich nie godzą się na kiepskie warunki i są w stanie tą pracę z dnia na dzień zmienić. Spotkałam nawet taką, której przeszkadzało, że mam poukładane życie osobiste (dobry mąż, brak kredytów, własne mieszkanie), ale to osobna kwestia.
  Oczywiscie, w męskim gronie usłyszysz conajwyżej "młody co żeś tu odp***ił, dawaj pokażę ci na czym robota polega", a stara baba, nie dość, że drze się z byle powodu, to jeszcze nie ma żadnego dystansu i zrozumienia. Każdy może mieć gorszy dzień kiedy robota nie idzie, młody pracownik także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident... tfu
No pewnie bo najlepiej udawać, że się nie widzi przemocy. Słowna przemoc to też przemoc.  
Weź s***aj  łajzo z takimi przemysleniami. Donosiciel to menda i cham. Zasługuje na potepienie
No, no widzę, że myślenie kogoś zabolało. Mendą i chamem jest ta wrzeszcząca kobieta. Należy stawać w obronie słabszych, zakrzyczanych i mobbingowanych ludzi. Wrzaski, krzyki i inne epitety są niedozwolone w miejscu pracy. Na szczęscie mamy XXI wiek i takie szuje nie moga już być bezkarne. Jest dowód czarno na białym. Krzyczeć to sobie może na własnego męża, a nie współpracownika.
Jesteś debilem. Oczywiście że może sobie krzyczeć bo mamy wolność i każdy może sobie robić co chce. Tak jak mówił Jurek Róbta co chceta. Debilem jest ten co nagrywał i sie wtrącał niepotrzebnie. To matoł i kanalia.
No widzę Twój poziom i cieszę się, że jeszcze trochę mi brakuje. Wyzwiska to wszystkona co Cię stać? W miejscu publicznym, a tym bardziej w pracy nie ma "róbta co chceta". W domu niech robi co chce. W miejscu pracy (KAŻDYM miejscu pracy) obowiązują te same zasady - szacunek. W USA, w UK, nawet w Niemczech to oczywiste. Tutaj taki pachoł jak ty staje po stronie agresora, bo co? Bo sam tak pewnie postępujesz. Niech wiecej ludzi dokumentuje w taki sposób buraczane zachowania, to może w końcu coś się zmieni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident... tfu
No pewnie bo najlepiej udawać, że się nie widzi przemocy. Słowna przemoc to też przemoc.  
Weź s***aj  łajzo z takimi przemysleniami. Donosiciel to menda i cham. Zasługuje na potepienie
  Pewnie niech drze się bezkarnie, po co zareagować na krzyki agresywnej baby? Najważniejsze żeby nie zostać donosicielem. Skąd jesteś prawilny Sebixie? Już wziałeś swoje 500+? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident... tfu
No pewnie bo najlepiej udawać, że się nie widzi przemocy. Słowna przemoc to też przemoc.  
Weź s***aj  łajzo z takimi przemysleniami. Donosiciel to menda i cham. Zasługuje na potepienie
  A gdyby na miejscu tej młodej kobiety, która obrywa od starego babsztyla była twoja dziewczyna, żona, córka? Też uważałbyś, że facet jest donosicielem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie indziej, w zadnym cywilizowanym kraju, nie pomiata się tak ludźmi, jak w Polsce. U nas można człowieka wdeptsc w ziemię, pozbawić godności, potraktować jak szmate. Ktoś twardy przeżyje, osoba krucha psychicznie wróci do domu i będzie się wyplakiwac w poduszkę. Brawa dla "konfidenta". Takie zachowania trzeba pietnowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie salowych juz dawno nie ma w szpitalu a zatrudnione sa pracownicy z zewnetrznej firmy sprzatajacej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat nie w szpitalu na Staszica.Tam nie ma Salowych tylko Robotnice Godpodarcze (dosłownie).Do stanowiska salowej Pan Dyrektor musiałby dopłacić parę groszy a tak za najniższą krajową Panie tyrają jak woły..
  To prawda. Pracuję tam. Ale zero też tam poszanowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie salowych juz dawno nie ma w szpitalu a zatrudnione sa pracownicy z zewnetrznej firmy sprzatajacej.
 Na Staszica są pracownicy gospodarczy, nie firma. Jest bardzo ciężko. Eh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie a co to cie interesuje? po co się wpier... komuś w robotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy jesteś burak pastewny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZPITAQL NA STASZYCA W LUBLINIE TO OBOZ PRACY TU DEPCZE SIE GODNOSC KAZDEGO PRACOWNIKA BEZWZGLEDU CZY TO P SPRZATACZKA CZY TO PIELEGNIARKA CZY TO NAWET LEKARZ JEDEN DRUGIEGO BY ZJADL NA STANOWISKACH ODDZIALOWYCH SIEDZA STARE BABY PO 15-20 LAT NIE MAJACE POJECIA O ZARZADZANIU DRA GEBY NA PIELEGNIARKI KTORE WYKONUJA TU NAJCZARNIEJSZA ROBOTE TU Z NIKIM NIE POROZMAWIASZ TU NIE MASZ PRAWA GLOSU TU NADAL PRL I CZASY FLORENCJI NIE ZAPOMINAJCIE PANIE ZE MEDYCYNA IDZIE DO PRZODU TU NIE M,A ZADNEJ ADAPTACJI MLODEGO PRACOWNIKA JEZELI SIE ODEZWIESZ W JAKIEJS SPRAWIE ZARAZ CIE STRASZA ZWOLNIENIEM DYSCYPLINARNYM I SWTNIEJE TU CZARNA LISTA NA KTORA SA WPISYWANE PIELEGNIARKI KTORE MAJA SWOJE ZDANIE I NIE CHCA WYKONYWAC CZYNNOSCI LAMIAC PROCEDURY TAKIE OSOBY SA PRZENOSZONE Z ODDZIALU NA ODDZIAL AZ CIE ZLAMIA I ODEJDZIESZ SAMA TU PRACA ODBYWA SIE W OPARCIU O PERSONEL KTORY PRZYCHODZI Z INNYCH SZPITALI KTORY JEST PODPORZADKOWANY ODDZIALOWYM I ZA TE 100 ZL ZROBI WSZYSTKO ABY ZASPOKOIC ZYCZENIA ODDZIALOWYCH TAKA JEDNOSTKA ISTNIEJE W WOJEWODZKIM MIESCIE NIKKT TU CI NIE WSPOLCZUJE TU NIE STANIE PO TWOJEJ STRONIE ZADNA NACZELNA PRACUJAC TU CZEKASZ KTOREGO DNIA COS SPADNIE CI NA GLOWE O CO CIE OSKARZA TO WSTYD ZEBY COS TAKIEGO ODBYWALO SIE W CYWILIZOWANYM KRAJU PRACA TU JES GORSZA OD NIEWOLNICTWA GDYBY SIE KTOS DECYDOWAL ISC DO PRACY NIECH LEPIEJ IDZIE DO BIEDRONKI POCHWALAM OSOBE KTORA TO NAGRALA O TA STARA BABA NIECH POIMYSLI CZYM ONMA JEST MOZE JEDNA Z TEJ KLIKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzi Pan, jestem z pokolenia jak to Pan ujął "gimbazy" i jakoś nikt nic za mnie nie robił i nie robi, także proszę nie generalizować, bo Pan widzę z tych "starszego pokolenia" co to lubią wszystkich młodych do jednego worka wrzucać, a to jest krzywdzące 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze pan to nagral .A ta pani rozdarta to powinna wyleciec na zbity pysk.To jest najgorszy szpital w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzi Pan, jestem z pokolenia jak to Pan ujął "gimbazy" i jakoś nikt nic za mnie nie robił i nie robi, także proszę nie generalizować, bo Pan widzę z tych "starszego pokolenia" co to lubią wszystkich młodych do jednego worka wrzucać, a to jest krzywdzące
 Ja też zaliczyłam tzw. gimbazę, dzisiaj mam już 31 lat, ciężko pracowałam na swoją pozycję w pracy i niestety mam kilku podwładnych takich "sprzed ery gimnazjum". To pokolenie uważa, że należy im się autorytet tylko dlatego, że są starsi. Nie rozumieją, jak ważny jest wzajemny szacunek i kompetencje. Mają ogromny problem z tym, że mają młodszego dyrektora, mimo, że nikogo nie poniżam, nie umniejszam dokonań i traktuję sprawiedliwie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić to jej się odechce krzyczeć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te stare zolzy kim sa?nikim i wyladowuja swoje frustracje  na młodych dziewczynami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...