Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A te stare zolzy kim sa?nikim i wyladowuja swoje frustracje  na młodych dziewczynami
Takie są najmądrzejsze ... znam ten typ baby. To zazwyczaj wyuczony zawód na kierunku tokarz, 25-30 lat pracy na mopie, bo nawet na kasie trzeba się czegoś uczyć a tu zdolności brak, jednym słowem kobieta "światowa". Przychodzi taka młoda, z maturą a nie daj Bóg studentka i jeszcze ładna, to wróg numer jeden, więc drze mordę inspektor ds. sprzatania. Nerwowa, bo męża pijaka trzeba utrzymać, a tu jej młoda opowiada, że zarabia sobie na wyjazd do Grecji. No nerw rusza. Stara jest robotna, bo ze wsi, tam się nie choruje, tam nawet w połogu kartofle się kopie, jak tu ma zrozumieć, że młoda dziewczyna moze poprostu źle się czuć? Niepojęte. Stara na kwadracie po teściach ma właśnie bezrobotnego Sebixa z synową i małym Brajankiem, a młoda to jakaś bogata, sama spłaca swoją hipotekę -znaczy się ma lepiej, to stara myśli: pokaże jej co to prawdziwe życie! Nie będzie miała lżej niż ja! Nauczę gówniarze sprzątać!  Gówniara skończy studia, dostanie lepszą pracę, zmieni środowisko. A stara będzie gorzknieć i drżeć gębę na innego młodego przez najbliższe 10 lat bo emeryturka też będzie biedna. I komu robi na złość? Sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowania niestety są w większości miejsc pracy na porządku dziennym, stare zolzy się wyżywają na nowozatrudnionych żeby pokazać co to nie one!
 Młodsze zołzy zaś - natychmiast kablują. Rywalizując przy tym: 'Kto głębiej." Bez mydła. Fuj! . . . :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu nigdy nie było i nigdy nie będę szacunku i dobrego traktowania osób tam sprzatajacych. Wiem bo doświadczyłam na własnej skórze. A uważam że byłam wiernym, oddanym i dobrym pracownikiem. Miała bym wiele do powiedzenia na ten temat. Trzeba by było o przełożonych zacząć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za brak szacunku... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za brak szacunku... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materiał od "sygnalisty" ;). Kurcze dostała młoda reprymendę w robocie i o co to halo. Sprzątnęła by niedokładnie to inny "sygnalista' nagrał by jak tam jest brudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio? Pokłóciły się dwie sprzątaczki i robicie z tego artykuł? Zapraszam do nas do warsztatu będzie więcej materiału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym ją wywalił i 80% innych bo takie chamstwo jest też w innych szpitalach czy to w stosunku do siebie czy do pacjentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Staszica nie ma salowych tylko robotnik gospidarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nagrywanie bez zgody też jest odpowiedni paragraf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakas wiesniara sie drze na mloda dziewczyne. Bydlo i chamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilu jeden nie pomyslales ze kobieta może ma  lekki niedosłuch i głośno mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że to jakaś patologia zapewne z okolic Lubartowskiej mąż pijak , syn złodziej a córka fajka.Zwolnić w trybie natychmiastowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś się o***a w robocie i za niego musisz poprawiać to już dobrze? Niedługo nikt z nikim nie będzie rozmawiał.  Bo znajdzie się ktoś komu nerwynigdy nie puściły. News bo się dwie koleżanki w pracy pokłóciły. Śmiechu warte . A co, miała lecieć na skargę ze druga nie umie dobrze pracować? Nagrywający to gość z kompleksami, potrzebujący atencji dlapodniesienia ego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuwa fać serio??? Dobrze robi, bo ci młodzi tyłka własnego dobrze podetrzec nie potrafią, nic, telefon jak Pan Michał nagrywający haha Brawo dla Pani opierniczającej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w największej korporacji ubraniowej w polsce, u nas to codzienność....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZACUN DLA CZLOWIEKA KTORY TO NAGRAL I UPUBLICZNIL TAKIE RZECZY SA W TYM SZPITALU NA PORZADKU DZIENNYM POWINIEN PRZEJSC TEN CZLOWIEK JESZCZE PO ODDZIALACH I TAM NAGRYWAC WSZYSTKIE WRZESZCZACE NA PERSONEL ODDZIALOWE UWAZAJACE SIE ZA COS NADPRZYRODZONEGO DO KTORYCH ZWYKLY PRACOWNIK NIE MOZE SIE ODEZWAC PROSZE PANA NIECH SIE PAN PRZEJDZIE PO ODDZIALACH I TAM NAGRYWA I UPUBLICZNIA WTEDY ZOBACZA PANSTWO PRAWDZIWE OBLICZE TEGO SZPITALA I WARUNKI W JAKICH TU LUDZIE PRACUJA JESZCZE RAZ SZACUN DLA PANA TRZEBA TEPIC CHAMSTWO I WYZYWANIE SIE NA PRACOWNIKACH POZDRAWIAM PANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Taka prace sobie wybrała! To nie są wakacje! To robota! Jak nie pasuje niech zmieni pracę! A tak to niech z@***a!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z utylizowac ta stara pinde! Liscie zamiatac, a nie w służbie zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu lekarze tak Wrzeszcza na pacjentów.Odczulam to na własnej skórze.Po smierci syna chciałam porozmawiać z ordynatotem to z hukiem wygonil mnie z gabinetu.Bylam pracownikiem tego szpitala jako person medyczny.Sytuacja miała miejsce 25.07.2018r na oddz.hematoonkologii.Pozostal duży niesmak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...