Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To bardzo ładnie, że p. Beata koncert dedykuje swojemu bratu, ale niech go sama sfinansuje, a nie my podatnicy - przypominam 400 tysięcy zł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z darmizjadami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata co ty ***isz o dedykacji dla brata jak miasto ma wyłoźyć 400 tysięcy na ten koncert (czytałem w gazecie ). strasznie jesteś choina za czyjeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię Bajmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY BEATA KOZIDRAK JEST W STANIE PRZEDSTAWIĆ ŚWIADECTWO JAKIEJKOLWIEK SZKOŁY MUZYCZNEJ - MIAŁA NIEZŁE WYMIARY ; DOBREGO POPYCHACZA I W LATACH 80 STAŁA SIĘ PSEUDOGWIAZDĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez w tym roku koncze 40-stke. Licze ze miasto sypnie mi kasa na jakąs impreze. zapraszam wszystkich, za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŹUK PREZYDENT MIASTA ? NIE TO LIZIDUPA BAJMU. NIECH ZAPŁACI ZE SWOICH ZARABIA KROCIE A WYKAZUJE ZERO W KOŃCU KAWALER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...