Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jest dobrze, ale on zdechł". Odpowiedzą za skatowanie kolegi z pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2018 r. o 15:08 Powrót do artykułu
I taka k.. a biega w bluzie z orłem.. Za profanacje godła już z 5 lat więcej powinno to coś dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała dziecko PiSu - wyklęta młodzież patriotyczna - zatłukli kolegę ale bluzę z orłem i opaska biało czerwona z Polską Walczącą musi być !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taka k.. a biega w bluzie z orłem.. Za profanacje godła już z 5 lat więcej powinno to coś dostać.[/quote]  Dokładnie to samo miałem napisać. Przez takich kretynów, inni kretyni wrzucają wszystkich do jednego wora... patrz poniżej  [quote]Wspaniała dziecko PiSu - wyklęta młodzież patriotyczna - zatłukli kolegę ale bluzę z orłem i opaska biało czerwona z Polską Walczącą musi być !
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no rzeczywiście . Bluza z orłem to tak jak naklejka Polski Walczącej na BMW albo innym niemieckim aucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyklęte polaczki cwaniaczki rychło powróco do celi i ***no se jeszcze jeden tatuażyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i te szmatlawce ubieraja bluzy z godlem narodowym mam nadzieje ze ta szumowina nie powacha juz powietrza na wolnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że jeden baran z drugim kupi sobie koszulkę lub bluzę z orłem wcale nie znaczy,że jest to patriota. Taką bluzę może sobie kupić każdy, jest tego pełno. Zwykłe chamki i buraki od pługa oderwane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....należy wnioskować o dogłębne rozpatrzenia sprawy oraz motywów przez sąd orzekający. Ci młodzi ludzie najprawdopodobniej chcieli zapobiec jakiejś profanacji naszych dóbr narodowych przez lewaka. Czy w pobliżu nie ma żadnego monumentu ku czci lub na pamiątkę jednego z braci? Ze zdjęcia wnioskując domniemam, że chłopcy są z patriotycznego ONR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Późniejsze badania dowiodły, że Marek K. został uduszony. Wcześniej dotkliwie go pobito, m.in. butelką. Mężczyzna miał połamane żebra oraz zmasakrowaną twarz." ..... to dlaczego czyn został zakwalifikowany tylko jako pobicie ze skutkiem śmiertelnym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w firmie, instalującej solary" -świetni fachowcy. Jak nie ukry, to recydywisci.... dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORDERCY JARUZELSKI I KISZCZAK -TEZ MIEL ORZEŁKI... I CO Z TEGO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy najczęściej mają te patriotyczne bluzy z orłem i husarią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie są popierani przez PiS, tylko że mówią na nich "patrioci". Mam nadzieję, że dostaną dożywocie za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS chroni takich powstających z kolan młodzieńców wyklętych. Prokurator ich powienien uniewinnić -przecież wyrażali swoje niezadowolenie w stosunku do kolegi z pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instalowali solary. Czyli wchodzili do czyichś domów. Straszne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej, młodzież wychowana na wzorcach poprzednich rządów. W końcu są dorośli. Tak, tak miało być. Tacy mieli być, przyszli obywatele... Złodziejstwo, chuligaństwo, bestialstwo.... Ja pamiętam, wyroki niskie, jakby chciano, żeby to się panoszyło... I czuli się bezkarnii. Ja się przynajmniej nie dziwię, że zatłukli swojego kolegę. Liczą na niski wyrok.. Do pewnego czasu to wszystko uchodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak będzie teraz??? Czy recydywiści dostaną niskie wyroki??? Czy w końcu zrobi się z takimi "osobnikami" porządek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie patologia z grygowej albo z kośminka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i troszke chlopcy przesadzili ale poza tym to patrioci, ziobrowski sad powinien to wziac pod uwage. a swoja droga ten ich kolega ktorego przypadkiem, niechcacy i zupelnie nieswiadomie pobili to mial taka patriotyczna bluze????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś (PIS) powiedział były, że są solą ziemi, pierwszym sortem i gorliwymi patriotami. Oni(bydło) w to uwierzyli. Będzie coraz więcej tego typu obrazków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...