Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kolejka ciągnęła się poza drzwi wejściowe". Tłumy na otwarciu Wielokranu w CSK (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2018 r. o 12:45 Powrót do artykułu
Chyba trzeba odwiedzić jak jest świeża piana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I charaszo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy przyszłych alkoholików :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostają 500+ za darmo to i mają za co chlać, ja nie poszłam bo nie mam na piwsko pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO Opole jest koło Poniatowej. Nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto lubelska Platforma z PSL-em zamienili miejsce kultury w pijalnię piwska i wodopój dla alkoholików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze,wolę się nachlać nim pójdę konsumować kulturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiście. 200 baniek wydane tylko po to , żeby kilku kolesi sie nawaliło piwskiem a potem pobzykało . Najdroższa speklunba w miescie. Inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale wiele komentarzy jest tak debilnych i prostych co może świadczyć o osobach piszących. Nie chcesz to nie pij. Nikt nie namawia. Ja osobiście byłem na otwarciu wypiłem 2 piwka , poznałem fajnych ludzi i pojechałem do domu. Nikogo piją ego nie widziałem. To jest właśnie kultura picia świetnego piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w szumnie zwanym centrum kultury pijalnia piwa, smród moczu i amoniaku. NIESMACZNE I NIEKULTURALNE, to jest l PełO i Partii Swoich Ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów stara zgraja,szczęśliwym trafem, Bez głów, bez planów, za to z rozmachem, Do żłobu tłoczy swe tłuste cielska, Idzie Platforma Obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje wolność, ćpun na wagarach, Łbem durnym kręci w dymu oparach, Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Wiwat Platforma Obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje miłość, rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy, tryumf wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" kultura" dla pospólstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura w mieście Żuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuarze niech idą konsumować się w swoich barłogach pod świętymi łobrazkami, w imię Pisa jedynego i 500+ wiecznego, wara im od piwa dobrego i kultury jakiejkolwiek. Po drodze kościoła odwiedzić, by haracz na Rydzyka i podobną hołotę oddać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie świnie zamieniają przybytek kultury na mordochlejnię bo muszą zarobić na 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wiekszości postów debilny!!! Gnijcie w swoich śmierdzacych norach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskiej stonki nie wpuszczają do takich lokali, im zostaje picie vipów pod biedronka - stąd ten jad i nienawiść w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...