Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Koło Gospodyń". Ruszamy z kolejną edycją plebiscytu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2018 r. o 17:08 Powrót do artykułu
Ciekawi mnie co tam ryje wsadzili kanalie z sekty pislam ! Tow. gałaszkow i sp-ka ! Do łopaty niuctwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postPKWNowski aktyw pawlaczkowego ZSL zdegustowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ten z głupawym jak zawsze uśmieszkiem Grabczuk jeszcze tam sie wcisnąl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko dzieki temu wspanialemu czlowiekowi, zwanemu dr Agbazara, wspanialemu czaru rzucajacemu we mnie radosc, pomagajac mi przywrócic mego kochanka, który zerwal ze mna Cztery miesiace temu, ale teraz ze mna przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklecia milosnego odlewnik. Wszystkim dzieki niemu mozesz równiez skontaktowac sie z nim o pomoc, jesli potrzebujesz go w czasach klopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) mozesz równiez Whatsapp na ten numer +234 810 410 2662
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--- 3.XI.1939 Naczelne Dowództwo Niemiec informuje : "Do dnia dzisiejszego wysłaliśmy do Rzeszy : 10 000 wagonów kolejowych z dobrami przejętymi przez "Wehrmacht" na ziemiach okupowanych (czyli : z Polski)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to były Koła Gospodyń, a terez..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...