Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ku pożytkowi i chwale drogiej naszej Ojczyzny." KUL równolatkiem niepodległej Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2018 r. o 18:16 Powrót do artykułu
A co to ten kul?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicka Ubojnia Logiki. Trwa tylko dzięki forsie pompowanej przez państwo i kościół. Merytoryczna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryka bezrobotnych. Absolwenci nawet porządnie kebaba nie potrafią zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicki Uniwersytet Lubelski - zawsze odkąd pamiętam był chlubą Lublina... Kiedyś dowiedziałam się, że kolega tam pracował. Jak mu zazdrościłam. To było łaj! I ja byłam pracownikiem w tej szczytnej Uczelni... Przez prawie 40 lat... Pamiętajmy, że tam pracują ludzie, różni ludzie... Ale są tam wspaniali, naprawdę wspaniałe osobistości, profesorzy, pracownicy naukowi, doktorzy... I proszę mi wierzyć nie sądzę, że na innych Uczelniach tacy są. Może dlatego, że jest tu wielu księży? W każdym bądź razie jestem dumna, że mogłam pracować w tej Uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny że KU  to jest duma Lublina i regionuL ma 100 lat tyle co powstanie Wielkopolski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod żadnym pozorem nie podzielam opinii które wychwalają kul ! KUL to był bo teraz jest to anty polska anty demokratyczna pseudo uczelnia nie mająca nic wspólneg z założeniami jako patriotyczna ! Dzisiaj jest to gniazdo os niszcząca dookoła dobro, siejąca nienawiść i zło ! To przykre bo ja jako lublinianin kiedyś miałem takie zdanie jak poprzednie wypowiedzi ale od czasu kiedy sekta p[islam zaczęła działaność na kulu stał się ciul ! A co to po śląsku znaczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypolska uczelnia mająca ogłupiać Polaków za ich własne pieniądze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jest tak: Taki KUL jakich wojewodów chowanie... przestańcie eksponować marnych polityków, nawet jeśli doktoryzowali się u was. Prawda, przyzwoitość i otwartość zamiast politykiery, czy mowy nienawiści są cenniejsze niż incentywy z państwowego budżetu. Kiedyś był to Uniwersytet pluralizmu, dzisiaj niewybitna skamielina. Szczególnie po ekscesach obecnego wojewody, ręce opadają. Jako przedstawiciel emigracji, domagam się większego wpływu KUL na kształtowanie polskiej kultury awangardowej. W dziedzinie Sztuki i Kultury, lubelskie uczelnie przesypiają swój moment. Dzisiaj emigracja chętniej wspiera akademie sztuki, kształcące ludzi sztuki, a nie kohorty bezdusznych prawników. Proszę wybaczyć, ale stulecie istnienia wymaga pewnej refleksji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak na KULu zawitały pokolenia życińskich, księży "patriotów", żurków, a nawet są też tam antyklerykały jak na anglistyce itd to ta uczelnia zaczęła być coraz gorsza, począwszy od 2000 roku jest coraz gorzej, niedługo katolicka będzie tylko z nazwy i nie będzie się wyróżniała NICZYM od innych uczelni regionalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko OK KIEDYŚ KUL był bardzo dobrą uczelnią, na poziomie światowym, ale jak nastał Życiński to ją bardzo zepsuł przez swoje działania i ludzi którzy przyszli. Na KULu zbyt często są TERAZ ludzie nie kochający kościoła, libertyni, liberałowie socjalistyczni, a nawet antyklerykałowie, pseudointelektualiści, mierni, ludzie niemający nic wspólnego z Kościołem Katolickim, kiedyś by nie byli tu nauczycielami akademickimi, więc faktycznie od dobrych 10 lat poziom jest coraz gorszy, a KUL traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No KUL ma 100 lat, ale powinien się zreformować, mniej Życińskiego, więcej Jana Pawła II, jeszcze z 10 - 15 lat temu to była bardzo dobra uczelnia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marni politycy to palikoty, żuki, i inne michałkiewicze wspierające ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...