Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeżeli wiemy, że pomaga, że jest lekarstwem.. dlaczego karamy za to, że ktoś chce pomóc w chorobie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wybieramy sobie takich posłów...? Bo nic od nich nie wymagamy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjdzie, ktoregos okaleczy do konca zycia - wyjdzie na zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym ustroju każdy dorosły człowiek powinien móc jeść, pić, łykać, palić co mu się żywnie podoba ale żyjemy niestety w ustroju niewolniczym i to nasz właściciel (Państwo) dyktuje nam co mamy robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konopie mogą pomoc naszemu zdrowiu znam przypadki gdzie olej CBD zatrzymał chorobę nowotworowa temu tez spróbowałem walczyć z moja choroba konopia Moi kochani jeszcze miesiąc temu walczyłem z łuszczyca głowy odbytu oraz okolice jąder...Koszmar który trwał ponad 2 lata mimo wielokrotnych wizyt u lekarza leki nie przynosiły efektu. Któregoś dnia przeczytałem na forum o oleju CBD 5% essenz i serum dla chorej skory tez firmy essenz ))) niezwłocznie zakupiłem .... na tej stronce ***konopiafarmacja.pl )) Kochani po 2 tygodniach jak ręką odjął ..)dwa lata swędzenia drapania za mną.. Na tą chwilę smaruję raz na dwa dni i suszę miejsca dokładnie suszarką aby nie wróciło świństwo... i profilaktycznie biorę 6 kropli na dzień oleju CBD Bardzo serdecznie polecam wszystkim powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden zastosuje konopie do leczenia i uratuje może życie a drugi wsiądzie najarany do samochodu i zabije dlatego wszystko musi być pod kontrolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To dar natury, z którego zabroniono nam korzystać" i to jest paranoja tego świata. To co pomaga jest nielegalne. Nie rozumiem coraz bardziej tego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo u nas ksiundz i trzy zdrowaśki, a nie osiągnięcia naukowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden zastosuje konopie do leczenia i uratuje może życie a drugi wsiądzie najarany do samochodu i zabije dlatego wszystko musi być pod kontrolą
 skreślić "najrany", napisać pijany.... z tym, że alkohol jest legalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncerny farmaceutyczne zarabiające na środkach przeciwbólowych nie dopuszczą do wolnej sprzedaży marihuany. Policja i sądy zarabiają dla Państwa przy okazji skazywania osób za je posiadanie i nakładaniem wysokich grzywn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo u nas ksiundz i trzy zdrowaśki, a nie osiągnięcia naukowe...
 Dobrze ,że nie "trzy zdrowaśki do pieca chlebowego"? Rozalka nie przeżyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mechanik z dobrego serca pomaga kobietom, plantator trawy robi to wyłącznie dla chorych osób, piekarz za darmo rozdaje chleb - normalnie w tym kraju są sami święci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama od 2 miesięcy jest na tych legalnych olejkach CBD z Cannabium.pl i bóle stawów minęły jej na dobre. Sam czasem go od niej pożyczam na nerwice i stany lękowe. Nie rozumiem jak ludzie mogą być tak karani za czerpanie z natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys jechalem najarany i pedzilem 30km/h zrozumcie zjeby ze to lzejsza uzywka niz wódka to wódki powinni zabronic to najwieksze zlo tego kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprawiajcie we własnych growboxach, postawienie własnego, na specjalnych ledach i bezobsługowym sterowniku, kosztuje relatywnie grosze, 300- 400pln, i nawet niedoswiadczonym plantatorom zwraca sie 5-krotnie juz po pierwsych plonach (ok 8 tygodni, typowo 30 gramów z 50W). i najważniejsze - nie przechowujcie zioła w tzw dilpakach. uzywajcie opakowan po mj medycznej. pacjenci zagraniczni pozbywają sie swoich na roznych aukcjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tu zyc w tym chorym kraju gdzie obywatel jest nic nie wart. Jak tu nie uciekac za granice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto pamiętać, jak wspomnieli poprzednicy mówiąc już o konkretnych markach, że sam olej CBD jest już wysoce skuteczny przy tego typu terapiach jak nowotwór, np. olej nie musi zawierać THC. O samym oleju konopnym dość fajnie pisze jeden z polskich większych portali Medyczna Marihuana - tutaj macie link do art. na który ja trafiałam jako pierwszy ***s://medycznamarihuana.pl/olej-cbd/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przykładzie bliskiej mi osoby, dostaliśmy medyczną marihuanę na receptę, ale nie chciała tego palić a zrobienie olejku nie jest tanie. Guzki na wątrobie więc w sumie ni jak się miało palenie do olejku. Ktoś ze znajomych dał nam ulotkę do konopiafarmacja , zadzwoniłam dostałam wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Zamówiłyśmy najpierw decarboxylated, zadziałał przeciwbólowo i uspokajająco. Dołączyłyśmy do tego RAW i 2 razem pokazały dopiero co potrafią konopie. 2 z 3 guzków się zmniejszyły, a 3 był do resekcji. Po operacji doszła suplementacja b6 magnez witamina c i wit. D3 żeby uchronić organizm przed ewentualnymi przerzutami do kości. Udało się poprawić wyniki i zatrzymać przerzuty. Została wykonana jedna chemia, ale cały czas na asekuracji CBD. w obu przypadkach olejek zawierał dopuszczalną normę THC i to najprawdopodobniej było kluczowe w walce z nowotworem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam tylko sprawdzone olejki - ***s://tiny.pl/t5kk9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej RSO z aktualnymi badaniami laboratoryjnymi można zamówić poprzez kontakt email ssenak47@protonmail.com. Polecam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...