Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lublin jest jednym z diamentów Bolta na mapie Polski". Pojeździmy nie tylko samochodami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 15:56 Powrót do artykułu
Lepiej wprowadźcie Ubera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiemy, do czego (czy raczej na co) przesiądzie się lubelski plebs po tym, kiedy wygaszanie mpk dobiegnie końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi, jako człowiekowi starszemu, słowo "diament" kojarzy się od razu z naganiaczami z am*ya. Skubanie naiwnych ubrane w filozofię postępu wraca jak bumerang w nowych odsłonach starego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najczęściej przedstawiciele plebsu, wstydzą się swych korzeni i żeby odciąć się od przeszłości są pełni nienawiści do tego środowiska, które ich ukształtowało. Więc trzymam kciuki, żeby Pan wspinał sie po tych szczeblach drabiny społecznej jak naj szybciej! Może to Pana trochę uspokoi. Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że już nie ma tego komentarza do któREGON odpowiedział. Bardzo mi z tego powodu smutno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około 300 kierowców to się zapewne przewinęło przez ten rok (dało wydymac) a współpracuje to pewnie ze 30. Dodawanie jednego zera na końcu to specjalność takich firm także przy obiecywaniu zarobków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w pierwszym tygodniu września WITD lublin na czterech kontrolowanych kierowców Bolta nałożył kary na kilkadziesiąt tysięcy złotych może dyrektor się odniesie do tego Czy pomoże tym kierowcom czy zapłaci za nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie wspierać coś co nawet nie płaci podatków w Polsce a kierowcy nie mają wymaganych dokumentów... Naprawdę fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Może wąsaci oszuści z taxi się ogarną i nie będą ludzi oszukiwać na kilometrach i zaczną w końcu dawać paragony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam, dyrektorek z Bolta nic nie mówił o kontrolach WITD i nałożonych karach i sprawach w sądzie ? Dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW promuje nielegalne przewozy. Dostaliscie vouchery na gratisowe przejazdy boltem czy z zasady popieracie nielegalna dzialalnosc? Byl taki w lubelska TV co to samo robil I juz go nie ma ↠ to aluzja do puzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi, jako człowiekowi starszemu, słowo "diament" kojarzy się od razu z naganiaczami z am*ya. Skubanie naiwnych ubrane w filozofię postępu wraca jak bumerang w nowych odsłonach starego.
 I slusznie sie kojarzy. Nielegalne przewozy woza glupich ludzi drozej niz legalne taksowki pod haslem jestesmy tansi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni i drudzy działają tak samo ***s://***facebook.com/102503201120898/posts/122835742420977/?app=fbl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do b...a który napisał ze woza ludzi drożej niż lubelskie legalne taksówki....jechałam ostatnio boltem z jaczewskiego na abramowicką za 13 zł , zawieZiesz mnie taniej cwaniaku z legalnej taksówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do b...a który napisał ze woza ludzi drożej niż lubelskie legalne taksówki....jechałam ostatnio boltem z jaczewskiego na abramowicką  za 13 zł , zawieZiesz mnie  taniej  cwaniaku z legalnej taksówki
 Abramowicka Zana, bolt 52 zl, legalne taksowka okolo 25 zl. Nie napinaj sie bolcie bo ci nawigacja peknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASD To może zgłosisz do odpowiednich służb jak to cię legalna TAXI aszukała. Zawsze  możesz wezwać policję albo założyć sprawę w sądzie. Tylko uważaj bo jak cię legalna TAXI pozwie za obraze publiczną to będziesz inaczej spiewał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze grono komentujacych to glownie kierowcy bolta. Ta Cene podana przez przedmowce miedzy bajki mozna wlozyc. Korzystalem z uslug tych "przedsiebiorcow" i nie polecam. Nos w nawigacji brak znajomosci podstawowych ulic. Ceny zblizone do tych z taksowek w godzinach szczytu wychodzi i drozej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolt nie mam stałych cen wszystko zalezy od tego ilu ma kierowców i ile maja zleceń czemu o tym nie mówią na tej samej trasie bolt 27 a zwykła taxi 20 tylko trzeba patrzeć tez jaka taki bo różne firmy różne stawki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie wspierać coś co nawet nie płaci podatków w Polsce a kierowcy nie mają wymaganych dokumentów... Naprawdę fajnie.
 Na 10 przejazdow "legalnym taxi" moze z 1 raz dostalem paragon. Wiec o tym placeniu podatkow nie przesadzaj. W bolt podatek jest odprowadzany od kazdego kursu systemowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie wspierać coś co nawet nie płaci podatków w Polsce a kierowcy nie mają wymaganych dokumentów... Naprawdę fajnie.
Na 10 przejazdow "legalnym taxi" moze z 1 raz dostalem paragon. Wiec o tym placeniu podatkow nie przesadzaj. W bolt podatek jest odprowadzany od kazdego kursu systemowo.
 A dokąd jest odprowadzany? W uberze do Holandii a w bolcie dikąd? Do chińskich właścicieli w Chinach czy na Cypr? Swoją drogą w bolcie nie dostałem paragonu ani razu na 10 przejazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...