Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Mistrzowie w swoim zawodzie". Wyróżnili 221 nauczycieli, którzy odebrali awanse zawodowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2017 r. o 17:57 Powrót do artykułu
Awansy, awansy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy im się. Zapieprzają 18 godzin w tygodniu, więc im się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było kształcić się i zostać nauczycielem. Miałbyś/ miałabyś 18 godzin przy tablicy, dyżury, rady, szkolenia, imprezy szkolne- oczywiście ich przygotowanie itp. A w domu sprawdzanie prac uczniów, przygotowanie do zajęć, śledzenie nowości, wycinanie, klejenie, drukowanie materiałów na zajęcia, gazetki. Zebrania z rodzicami, konsultacje, kursy, które opłacasz i jeżdzisz na nie w soboty i niedziele. I oczywiście łatka ,, nieroba". Mam 35- letni staż w zawodzie i kocham swoją pracę,chociaż w innym zawodzie miałabym może więcej czasu dla swoich bliskich i szacunek społeczeństwa. Pozdrawiam i proszę trzy razy przemyśleć problem zanim cokolwiek napiszesz, bo ,,...myślenie to potęga". Ze zrozumieniem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Marleno... szacunek w społeczenstwie wzrósł, co widać po wpisach. Tak im żal d... ściska. Kiedyś wyśmiewano nauczycielski zawod, a obecnie pełna zawiść. Ja robilem na pół etatu za 360 zlotych, z czego 60 zł było na bilet miesięczny. Przez trzy miesiące można rzec, że robilem za darmo. Brałem udział w weekendowym kursie pedagogicznym za 900 zł przez 8 miesięcy. Byłem szczęściarzem, bo wówczas normalny kurs dla amatorów był za 2100zł przez 4 semestry. Cóż... miło wspominam pracę w szkole. Pomimo surowej dyrekcji. Trseba przyznać, że w szkolnictwie jest zdrowy system wynagradzania. Doszkoliłeś się... masz podwyżkę. U prywaciarza... zero kasy, więcej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...