Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nic bym nie zmieniła". Wyjątkowe wspomnienia najstarszej lublinianki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2017 r. o 15:37 Powrót do artykułu
PESEL wszystkich osób urodzonych w 2012 roku też zaczyna się na 12, panie redaktorze proszę się lepiej przykładać do swojej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że w 2012r nikt się nie urodził;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pochodziła z bogatszej rodziny to i mieli na naukę, a tym bardziej mając księdza w rodzie "to bieda nie ubodzie", bo mnie sp. ojciec jak opowiadał urodzony w 1921 r. to cieszyli się jak mieli do syta jedzenia, mieli jako trzech braci jedne buty do kościoła i każdy z nich po kolei chodzili na zmianę do kościoła, a te buty były zakładane dopiero na przedmieściach miasta po to aby jak najmniej je zniszczyć, a tak szli boso
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ciekawe, mój dziadek też z obwodu Wilkołaz był w AK u "Zapory" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...