Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie dla Rzeczypospolitej myśliwskiej!". Będzie protest przed siedzibą myśliwych w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2018 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Sporo tu wypowiedzi fanów hitleryzmu i komunizmu , bo tylko oni zabraniali Polakom polowania i posiadania broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta banda zboczonych morderców pisze prawo dla siebie - czyli przeciwko zwykłym ludziom. Masz las, wejdą do niego myśliwi bo się "umówili na polowanie" więc ty, jako właściciel lasu musisz z niego wypie*dalać! Takie sobie robią "prawo"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Komorowski poluje, Palikot poluje, to są OK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski zwiĄzek Łowiecki-zarzĄd okrĘgowy w lublinie-okrĘgowa rada Łowiecka w lublinie ******lublin.pzlow.pl/wladze/w-001.php wojciech eminowicz prezes leszek drozd v-ce prezes wojciech maruszak sekretarz henryk chwaliński członek karol cichowski członek roman dziedzic członek waldemar jakubaszek członek jacek jasik członek tomasz kaczanowski członek witold kopron członek roman kostyra członek grzegorz kot członek tomasz marcinkowski członek robert Świeboda członek leszek walenda członek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem członkiem klubu strzeleckiego, mam w domu kilka sztuk broni i jestem przeciwnikiem polowań. Ludzie nie muszą polować bo mięso jest w sklepie. Służby leśne mogą zajmować się sanitarnym odstrzałem. Zresztą najlepiej widać to teraz w kwestii ASF. Kto chodzi po lesie szukając chorych dzików? Podpowiem ,nie myśłiwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ta banda zboczonych morderców pisze prawo dla siebie - czyli przeciwko zwykłym ludziom. Masz las, wejdą do niego myśliwi bo się "umówili na polowanie" więc ty, jako właściciel lasu musisz z niego wypie*dalać! Takie sobie robią "prawo"!
 Ten komentarz zaraz znajdzie się w prokuraturze.Poniesiesz odpowiedzialność karną za nazwanie mnie zboczonym mordercą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśliwi zaczęli grozić nawet sportowcom i wyganiać ich z lasu. tyle w temacie nowych rozwiązań prawnych ***s://sportowefakty.wp.pl/wyscigi-psich-zaprzegow/732544/mysliwi-pogonili-mistrza-swiata-w-wyscigach-psich-zaprzegow 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprywatyzowali lasy państwowe! Teraz nie będzie można sobie pospacerować, pojeździć rowerem po lesie, bo uprzywilejowana grupa urządza sobie polowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśliwy napisał:
undefined napisał:
Ta banda zboczonych morderców pisze prawo dla siebie - czyli przeciwko zwykłym ludziom. Masz las, wejdą do niego myśliwi bo się "umówili na polowanie" więc ty, jako właściciel lasu musisz z niego wypie*dalać! Takie sobie robią "prawo"!
Ten komentarz zaraz znajdzie się w prokuraturze.Poniesiesz odpowiedzialność karną za nazwanie mnie zboczonym mordercą.
 Haha, a pod jaki paragraf "znafco prawa" chcesz to podciągnąć? osobiście to nie było do ciebie, więc prokuratoura do kosza da ten twój donos. Koleś ma rację, nikt nie może wyprosić właściciela lasu ze swojego terenu, a prowo kótre to sankcjonuje to chore prawo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST (DOBRA ZMIANA ) jak z własnego pola może zostać wyproszony nawet rolnik, który w tym czasie wykonuje prace polowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak już chcą to : 1.  Badania psychologiczne conajmniej co 2 lata 2. Co z nielegalnym polowanie i niezglaszaniem ostrzału, przecież to kkusownictwo.  3. Co z wyjazdem samochodem czy też kładem przez myśliwego na teren lasu.  Przecież straszy zwierzynę w dodatku zakaz jest.   4. Co za grozi im za wtargniecie bez zezwolenia na mój prywatny las.  5. Gdzie są umieszczone tabliczki dla zwykłych obywateli o zakazie wejścia do lasu??  6.rozliczenie się z każdego oddanego strzału. A nie jak dotąd kupują amunicję ile wlezie. I strzelanie do czego tylko popadnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ten protest! Won parszywi zabójcy, którzy uzupełniacie braki w swojej pseudomęskości zabijaniem niewinnych stworzeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L U D Z I  E - głosujciena pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Komorowski poluje, Palikot poluje, to są OK czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam ekogłupków do ubojni... zobaczycie prawdziwy horror zabijanych zwierząt (o tych rytualnych nawet nie wspomnę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestujący są zwykłymi hipokrytami. Polecam dorosłym obywatelom film "Okrutne metody uboju zwierząt..." np. na cda.pl - film nakręcony przez GAIA pokazujący cierpienia podczas uboju zwierząt, które jecie w kanapkach i hamburgerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskupi tez bywają na polowaniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączam się do protestu. I przy okazji: jeśli myśliwy wtargnie na moje pole, to czy będę mógł go odstrzelić w obronie mojej własności, dobytku i za naruszenie miru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi głupoty tych pikietujących. Nawet nie mają pojęcia co robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro komorowski poluje, to znaczy można jest to OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...