Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Niechlubne pamiątki po niewoli komunistycznej". Radny PiS chce usunięcia tablic i pomników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Radnemu Brzozowskiemu należy kupić ciemne okulary (nawet na koszt miasta) to przestaną go razić tablice ukazujące postaci i wydarzenia historyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Panie radny za tą cenną inicjatywę. Moje życie stanie lepsze, pełniejsze po tych działaniach. Następnym korkiem pana działań niech będzie nazwanie jakiejś góry na Marsie imieniem Lecha Kaczyńskiego. To równie istotne dla naszego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że ratusz idzie im na rękę. Ja tam bym przede wszystkim żądał usunięcia pewnych reliktów komuny z parlamentu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bierut nie był z Rur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawiedliwość historyczna dopadnie kiedyś i pisiorów. Z takim zapałem jak oni usuwają "pamiątki po komunie", tak kolejne pokolenia mogą potraktować pozostawione w całym kraju pamiątki po ich działalności. Oby jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten radny może by wymyślił coś z ekonomii, z gospodarki żeby lepiej się zyło w miescie, a nie taki pod publiczke i wyswiechtany temat; to już było i to jest nudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy będą wydłubywać pamiątki po pisiorach.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że jeszcze chwila i będziemy zacierać pamiątki po PiS. A tak nawiasem mówiąc historii nie da napisać na nowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A towarzysz piotrowicz panu nie przeszkadza ?? A no i kalkstein też niech odda dyplom pt. Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Lublina domagan się usunięcia hamulcowych miasta - pisowskch (bez)radnych szkodników z ratusza w ramach akcji depislamizacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... co do UMCS, to inicjatywa godna poparcia i szczególnej uwagi wszystkich mieszkańców miasta. Nie można zakłamywać historii tablicami jakiegoś Raaba, jeśli wszyscy wiemy, że zarówno inicjatorem powołania do życia tej uczelni, jak tez ojcem myśli intelektualnej był nie kto inny, jak sam Lech Kaczyński! Oczywiście odbyło się to za poparciem jego brata bliźniaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>>  GIENEK HETMAN z KU PZPR na UMCS byłby dumny ze swej alma mater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę usunięcia radnych pisdzielców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałem że to Pitucha ale okazuje się,że są jeszcze głupsi od niego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdźmy dalej i usuńmy metodą dowolną wszystkich urodzonych przed 1989r . Ja tez się kwalifikuję, jestem '79
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z tablicą przy Zalewie Zemborzyckim, która bezlitośnie ujawnia, że Zalew powstał w 1974 roku przy udziale prac społecznych mieszkańców Lublina, a który symbolicznie otworzył 16 lipca 1974 roku ówczesny I sekretarz KC PZPR Edward Gierek? Tablicę informacyjną zasłonięto . . . budką z lodami :), ale to przecież za mało! Należałoby tablicę usunąć, spuścić wodę, ptaki, ryby i wszystko co żyje w Zalewie powystrzelać, ze szczególnym uwzględnieniem sumów i innych długowiecznych ryb, które mogą – o zgrozo - „pamiętać” tamte czasy. Oczyścić dno z „tamtych” pozostałości i zalać nową, „właściwą” wodą. Potem rozpisać w sprawozdaniach jako „2 in 1”, czyli remont Zalewu z elementami dekomunizacji. Znacznie przesuną się wtedy granice. Granice absurdu - rzecz jasna. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--- Henryk Raabe - Namaszczony na rektora przez Bieruta - , od sierpnia 1944 r. Raabe pełnił funkcję naczelnika Wydziału Szkół Wyższych Resortu Oświaty PKWN ( PKWN powstał ze stalinowskiego rozkazu) - członek Polskiej Partii Socjalistycznej, po zjawieniu się w Lublinie został posłem do Krajowej Rady Narodowej. Od jesienni 1944 r. wchodził w skład Rady Naczelnej PPS oraz Centralnego Komitetu Wykonawczego PPS. Od sierpnia 1945 r. do września 1946 r. był ambasadorem nadzwyczajnym i pełnomocnikiem Rzeczypospolitej Polskiej w ZSRR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić pajaca nieudacznika !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza żona Bieruta też z LUBLINA - mieli dwójke dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...