Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Niemiecka jakość gwarantowana". Kontrowersyjna czy po prostu wyrazista wystawa w IPN?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2018 r. o 21:10 Powrót do artykułu
Czy plakaty zawierają nieprawdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, czas zerwać z pedagogiką wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorzy zapewne gardzą niemiecką motoryzacją i nie jeżdżą niemieckimi autami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ipn dba o to zeby nienawidzić inne narodowosci, to świetna zachęta, moze nawet trzeba wziąć odwet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo trafny plakat ten z logo vw i mercedesa. Polacy uwielbiają niemieckie samochody. Teraz także pokochali faszyzm. Wszysko sie zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie artykuły codziennie na WP.pl proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kij ma dwa końce _ niesmaczne wizje autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instytut propagowania nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ktos wypomina niemcom faszyzm - prawda historyczna. Gdy ktos wypomina polakom antysemitzm - szkalowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magirus-Deutz - Gas vans, Chelmno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już myślałem, że organizował to Onet :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***deathcamps.org/gas_chambers/gas_chambers_vans.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10.III.45 UB morduje w Kraśniku strzałem katyńskim Męczennika Śp.Księdza Stanisława Zielińskiego-Kapelana Narodowych Sił Zbrojnych,opiekuna ubogich... Wieczna Chwała Bohaterom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to Narod Wybrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, co czuliby dziś, oglądając te plakaty, polscy biskupi - autorzy słynnego wezwania "Przebaczamy i prosimy o przebaczenie". Gdzie umiejscowiliby ich nasi dzisiejsi "patrioci", jak odczytaliby ten apel o pojednanie? Prawdę historyczną trzeba szanować i o nią dbać, ale nie wolno dzielić w nieskończoność narodów! Judzić, rozpalać na nowo emocje. Czy tak postąpiłby nasz Papież - Polak, na którego tak chętnie powołują się ponoć prawdziwi Polacy? Rolą IPN jest pielęgnować pamięć narodową, utrwalać doniosłe, także bolesne i tragiczne wydarzenia, ale także budować mosty z innymi krajami, dbać o dobre imię i dobre postrzeganie naszej Ojczyzny w świecie. Jakie wrażenie odniosą nie tylko Niemcy ale i inni po tej wystawie? Czy taki sposób "pielęgnowania" pamięci narodowej jest rzeczywiście najlepszy? Mam wątpliwości. Chciałoby się nawet zapytać tych wszystkich, co tak bardzo zniechęcają do UE (niedoskonałej - to fakt), do innych narodów - co proponują dla Polski i Europy, jaką przyszłość gotują swym dzieciom i wnukom? Znów nowe wojny, nowe żelazne kurtyny? Może przydałoby się więcej pamięci właśnie i więcej wyobraźni - głębszego i spokojnego spojrzenia w przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opel Blitz, Saurer, Diamond 38 Reo , Magirus-Werke ... i dziesiętki innych szkopskich firemek, które powinny Polsce wypłacić odszkodowania i reparacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Opel Blitz, Saurer, Diamond 38 Reo , Magirus-Werke ... i dziesiętki innych szkopskich firemek, które powinny Polsce wypłacić odszkodowania i reparacje
 Idź już spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz Mróz : "Miałem 16 lat. 6 miesięcy siedziałem w piwnicy UB ze szczurami głodnymi jak ja.Ubecy wybili mi wszystkie zęby.Moim zastępcą był Zbyszek Rożek,który w PW,jako 12-latek rzucał koktajle Mołotowa.Tak go katowali,że zmarł 2 lata po wyjściu z więzienia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10.III.45 UB morduje w Kraśniku strzałem katyńskim Męczennika Śp.Księdza Stanisława Zielińskiego-Kapelana Narodowych Sił Zbrojnych,opiekuna ubogich... Wieczna Chwała Bohaterom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest JEDYNYM krajem postkomunistycznym w Europie w którym nie ma Muzeum Ofiar Zbrodni Komunistycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...