Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"PiS znowu łamie prawo". Politycy PO komentowali przekazanie nagród na rzecz Caritasu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2018 r. o 21:40 Powrót do artykułu
To najwyższy czas żeby zlikwidować bagno pisowskie. Od II Wojny Światowej nie było gorszego nieszczęścia i klęski dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Puław nie zapraszamy,sorry taki mamy klimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszyłem się strasznie jak ich zobaczyłem. Prawość i szczerość widać na ich twarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj boli popaprańców, ciekawe jak zagłosują za tą ustawą. Może pójdą do biznesu. A ... zapomniałbym jak 600 tys. nagród dla Borusowicza? Zwróci? Ps. dziennik Wschodni jak za dawnych czasów pod tytułem Sztandar Ludu walczy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten budka to jakiś upośledzony jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thuzk i rozthowski - oddajcie 160 000 000 000 zł ukradzione z OFE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile brali w radach nadzorczych min. PZU ŻYCIE obecni prominentni politycu PO z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na chleb nie mam i dzieci mam glodne. Pracuje przy mięsie i szef mnie dyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Brejza, ale to nie była kradzież. Jeśli dostali, otrzymali to mogli oddać,( lub nie) komu chcieli. Czy to takie dla posła trudne do zrozumienia???. Gdzie jest tutaj Złamane prawo??. Manipulacja w wypowiedzi posła Brejzy to fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Mucha ODDA MILIONY za koncert Madonny, którego nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budka to wnuk tow. Wiesława?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miny mają takie żałosne jakby płakali. Wcale się im nie dziwię, a nawet trochę mi ich szkoda. Tacy biedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja na chleb nie mam i dzieci mam glodne. Pracuje przy mięsie i szef mnie dyma.
 przecież dostajesz 500+ na dzieci, czyżbyś już je przpeił 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Platfusów Jarek wyślizgał. Teraz dobrał się do ich kieszeni stąd kwik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Brejza to mógłby też coś o tacie powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie PO obniżyła hipokryzję i obłudę PiSu, aż się prezes przestraszył i nagrody kazał oddać. Brawo PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platfusy jak tak dalej pójdzie to juz nie będziecie wiedzieć jak z siebie zrobić jeszcze większych debili zabraknie wam pomysłów żal ściska to na czym się siedzi macie minus 20 procent kasy brawo obu tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER ZEITUNG - już się nie kryje - zbrojne ramię PLATFORMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagrody dla urzędników ratusza w Inowrocławiu: 2014 - 2 mln 249 tys. zł 2015 - 2 mln 112 tys. zł 2016 - 1 mln 889 tys. zł Prezydentem Inowrocławia jest Ryszard Brejza. Amber Goldziarze ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś pieprznięta mucha lata mi po pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...