Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Politycy do tablicy!". Akcja wsparcia protestujących nauczycieli na pl. Litewskim [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2019 r. o 19:25 Powrót do artykułu
Głupota sięga dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za takie same śmieszne pieniądze pracuję 40 godzin w tygodniu a wolne mam tylko wtedy gdy wezmę urlop i jest to tylko 26 dni w roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspierajcie,wspierajcie i PObory im zapłaćcie ***s://opinie.wp.pl/news-wp-rio-o-protestujacych-nauczycielach-nie-jest-dopuszczalna-wyplata-wynagrodzen-na-czas-strajku-6368554775770753a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel w-fu w domu wykonuje prace fizyczne. Ja też taką pracę wykonuję, zona mi każe a nie wlicza mi tego do pensum. Jutro zaczynam strajk. Kto mnie poprze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy takie same transparenty, widać że ktoś opłacił i dał matriały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miło widzieć dzieci działaczy PO, n, PSl, SLD i KOD :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówi Jakub Karpiński, uczeń III LO - mam nadziję, że to tylko zbieżność nazwisk z posłem PO - tym od "ch.. z Polską wschodnią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na plac przyszedł także Eljasz"- i wszystko jasne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele za strajk i olewanie młodzieży nie powinniście dostać ani grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie....dzieci nauczycieli.  Nie dość że swoim strajkiem krzywdzicie niewinne obce dzieci, to jeszcze wciągacie w tą wojenkę swoje. Ale nie myślcie,  że tylko Wy umiecie manipulowac.  Do swojej wojny wykorzystaliście  słabszych.  To samo zrobił z Wami Broniarz razem ze Schetyną . Też wykorzystał słabszych czyli Was. A podobno jestescie inteligentni. Szkoda, że tego nie widzicie.  Tak samo jak nie widzieliście kiedy PO zamykało szkoły i przez ostatnie 5 lat swoich rządów zamrozilo Wam pensje. Brak słów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierchuszka KOD-u pod przykrywką 20 tzw uczniów - nikt na to się nie nabrać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci terrorystów nazywanych nauczycielami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo komsomolcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy strajk rodziców, którzy nie mają co zrobić z małymi dziećmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba dużo powtarzali klas u tych super nauczycieli - bo większość z tej dwudziestki wyglądają tak na ok. 30lat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma ktoś wiedzę - proszę podawać w komentarza kto to na prawdę jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie popierają nauczycieli, bo wiedzą ze im też się należą godziwe wynagrodzenie ich pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że napisaliście że chodzi o nauczycieli, bo patrząc na zdjęcia powiedziałbym, że znowu jakieś LGBT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twarze znane z protestów proaborcyjnych i Marszu Równości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...