Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Prosimy kupić paprykarz". Blokowe wojny z palaczami i niedopałkami na Czubach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 08:31 Powrót do artykułu
Na Stoku 3 - tu też wisi na klatce kartka z prośbą o zachowanie kultury jeśli się pali papierosy. Wyrzucanie petów przez balkon to norma, niestety. Nie wiem, nie stać kogoś na popielniczkę? Śmierdzi mu w koszu to niech w zamykany słoik wyrzuca! Trawnik pod blokiem jest własnością wszystkich mieszkańców i proszę tam nie śmiecić, ale większość z tego buractwa nawet niedopałka nie traktuje jak śmiecia! Mieszka w bloku Na Stoku 3 pewien jegomość, co pieska wyprowadza za róg bloku by ten się zesrał, po czym szybciutko powrót do domu i jakby co to nie ja. A gówien na trawniku już tyle że dosłownie nie ma gdzie nogi postawić. I co takiemu zrobić? Zgrabić gówna i na wycieraczkę mu zanieść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brak wyobraźni, przecież od niedopałka może zapalić się coś na balkonie a od tego mieszkanie, czy pet może wlecieć przez otwarte okno przy dużym wietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu miałem w Puławach problem z pijakiem który pił na balkonie a butelki wyrzucał pom mój balkon. Pewnego wieczoru gdy miarka już się przebrała butelki te wrzuciłem mu spowrotem na balkon przy okazji kilka rozbijając.... i problem się rozwiązał
 Brawo..zrobię chyba to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Stoku 3 - tu też wisi na klatce kartka z prośbą o zachowanie kultury jeśli się pali papierosy. Wyrzucanie petów przez balkon to norma, niestety. Nie wiem, nie stać kogoś na popielniczkę? Śmierdzi mu w koszu to niech w zamykany słoik wyrzuca! Trawnik pod blokiem jest własnością wszystkich mieszkańców i proszę tam nie śmiecić, ale większość z tego buractwa nawet niedopałka nie traktuje jak śmiecia! Mieszka w bloku Na Stoku 3 pewien jegomość, co pieska wyprowadza za róg bloku by ten się zesrał, po czym szybciutko powrót do domu i jakby co to nie ja. A gówien na trawniku już tyle że dosłownie nie ma gdzie nogi postawić. I co takiemu zrobić? Zgrabić gówna i na wycieraczkę mu zanieść?
 Należało by chyba tak zrobic. U mnie gowna na chodniku leżą. Nawet na trawnik piesek nie sra. Wlasciciel stoi i udaje ze to nie jego pupil.  Centrum miasta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petów,puszek i butelek jest wszędzie na grubo narzucane. Prostaki bez rozumu nawet do śmietnika nie potrafią wyrzucić nawet jak stoją obok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANKA? Tacy kmioty jak opisujesz to znam z miasta i teź ma na imię Anka.Chodzi tylko i kombinuje gdzie by tu wyciągnąć kasę , w ubraniu i pieluchomajtce śpi bo nie stać na ogrzewanie , ma dwie nieruchomości ale tak sprytnie wykombinowała że nie stoi to na nią w papierach by udawać ubogiego, chodnik do sprzatania to nie jej sprawa bo ona nie jest właścicielem , tacy są mieszczuchy ( gardzę takimi mieszczuchami) sam jestem z wioski i dbałem o swoje otoczenie , nasadziłem wiele drzew , krzewów robilem ławki które stały jeden dzień bo ludzie z miasta kradli na działki ogródkowe.Nie pozdrawiam bo widzisz tylko jedną str. medalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedomyte wiejskie mechy w 30 letnich BMW smierzziuchy i obszczuchy w Lublinie tego pełno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo idiota zawsze będzie idiotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem na własne oczy jak " paniusia" trzymala kundla na smyczy przy pomniku Unii Lubelskiej i jak ten piesek się wykasztanił przy takim miejscu??To nie był nikt z wioski tylko z centrum miasta, tacy są miastowi.( wykształcona hołota) miałem z filmować ten wybryk ale machnołem ręką , przecieź od tego jest straż miejska i monitoring.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie do ch.. pana maja palic? W miejscach publicznych nie wolno, w pubach nie wolno, na klatce nie wolno, na balkonie tez nie wolno. Przypominam, ze papierosy i wyroby tytoniowe sa LEGALNYMI produktami, na ktorych sprzedarzy panstwo zarabia olbrzymie pieniadze zebyscie mieli na robienie dzieci i 500+, becikowe itp bzdety dla socjalistyczno - patologicznej ciemnoty. PS: wyrzucanie niedopalkow top inna sprawa i swiadczy poprostu o wrodzonym balaganiarstwie i braku kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie do ch.. pana maja palic? W miejscach publicznych nie wolno, w pubach nie wolno, na klatce nie wolno, na balkonie tez nie wolno. Przypominam, ze papierosy i wyroby tytoniowe sa LEGALNYMI produktami, na ktorych sprzedarzy panstwo zarabia olbrzymie pieniadze zebyscie mieli na robienie dzieci i 500+, becikowe itp bzdety dla socjalistyczno - patologicznej ciemnoty. PS: wyrzucanie niedopalkow top inna sprawa i swiadczy poprostu o wrodzonym balaganiarstwie i braku kultury.
 A kogo to obchodzi gdzie? smrodzie chcesz palić to się naucz kultury, a jak Ci nie odpowiada to sie wyprowadz w Bieszczady, na wypał węgla drzewnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 'edi": smrod to cie zrobil po pijaku bo na czas wyjac zapomnial; masz pseudoargumenty wziete z d..y podobnie jak swoja jakze "wysoka" kulture osobista. Na przyszlosc zamiast obrazac rozmowcow naucz sie dyskusji na racjonalne argumenty. Przypominam jeszcze raz niedorozwojom: wyroby tytoniowe sa w Polsce LEGALNE i zarabia na tym budzet ogromne pieniadze - jezeli sie juz doi czegos odnosisz to odnies sie do tego "smrodzie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do 'edi": smrod to cie zrobil po pijaku bo na czas wyjac zapomnial; masz pseudoargumenty wziete z d..y podobnie jak swoja jakze  "wysoka" kulture osobista. Na przyszlosc zamiast obrazac rozmowcow naucz sie dyskusji na racjonalne argumenty. Przypominam jeszcze raz niedorozwojom: wyroby tytoniowe sa w Polsce LEGALNE i zarabia na tym budzet ogromne pieniadze - jezeli sie juz doi czegos odnosisz to odnies sie do tego "smrodzie".
 Paląc na swoim balkonie dymem naruszasz przestrzeń na balkonie sąsiadów co samo w sobie jest brakiem kultury a rzucanie petów na trawnik jest zwykłym chamstwem. Zresztą twój język wypowiedzi świadczy o niedoskonałości twojego rozumu. p.s. dziś palą tylko idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełna zgoda z tym co pani napisała, ale nie zabraniałbym rozmów między sąsiadami na balkonach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Stoku 3 - tu też wisi na klatce kartka z prośbą o zachowanie kultury jeśli się pali papierosy. Wyrzucanie petów przez balkon to norma, niestety. Nie wiem, nie stać kogoś na popielniczkę? Śmierdzi mu w koszu to niech w zamykany słoik wyrzuca! Trawnik pod blokiem jest własnością wszystkich mieszkańców i proszę tam nie śmiecić, ale większość z tego buractwa nawet niedopałka nie traktuje jak śmiecia! Mieszka w bloku Na Stoku 3 pewien jegomość, co pieska wyprowadza za róg bloku by ten się zesrał, po czym szybciutko powrót do domu i jakby co to nie ja. A gówien na trawniku już tyle że dosłownie nie ma gdzie nogi postawić. I co takiemu zrobić? Zgrabić gówna i na wycieraczkę mu zanieść?
Należało by chyba tak zrobic. U mnie gowna na chodniku leżą. Nawet na trawnik piesek nie sra. Wlasciciel stoi i udaje ze to nie jego pupil. Centrum miasta..
 To samo już jest w Ogrodzie Saskim, przy drodze od Domku Ddźwiernego do ul. Leszczyńskiego. Psie odchody walają się na ścieżkce i trawnikach. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie do ch.. pana maja palic? W miejscach publicznych nie wolno, w pubach nie wolno, na klatce nie wolno, na balkonie tez nie wolno. Przypominam, ze papierosy i wyroby tytoniowe sa LEGALNYMI produktami, na ktorych sprzedarzy panstwo zarabia olbrzymie pieniadze zebyscie mieli na robienie dzieci i 500+, becikowe itp bzdety dla socjalistyczno - patologicznej ciemnoty. PS: wyrzucanie niedopalkow top inna sprawa i swiadczy poprostu o wrodzonym balaganiarstwie i braku kultury.
 W mieszkaniu se pal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie jest to oby promowanie (kryptoreklama) paprykarza szczecińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...