Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ratujmy żuki, zostały ostatnie sztuki". Fani samochodu z Lublina apelują [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2019 r. o 20:12 Powrót do artykułu
znowu Żuk, dajcie już spokój, to staje się monotonne
Odpowiedz
A co tam znow zukowi zagraza,chyba nie lubelski PiS
Odpowiedz
Żeby to były jeszcze ładne pojazdy. Na złom lub niech gniją w pokrzywach. Restaurować to można amerykański muscle car. Jak ja się cieszę, że te wszystkie maluchy, poldony i inne brzydkie pojazdy znikają z ulic. Zacofane technologicznie były już podczas pierwszych szkiców.
Odpowiedz
Czy to hasło nie podchodzi oby pod mowe nienawiści? Chodzi mi o te ostatnie sztuki itd.
Odpowiedz
Kochajmy Żuki, kochajmy Żuki, niech nam śpiewają cały czas.
Odpowiedz
Ja tam się cieszę że tego złomu już nie ma!
Odpowiedz
Nożyczki są bardziej zaawansowaną technicznie konstrukcją niż ten cały żuk :)
Odpowiedz
Żeby to były jeszcze ładne pojazdy. Na złom lub niech gniją w pokrzywach. Restaurować to można amerykański muscle car.  Jak ja się cieszę, że te wszystkie maluchy, poldony i inne brzydkie pojazdy znikają z ulic.  Zacofane technologicznie były już podczas pierwszych szkiców.
 W czasie czytania tego wpisu nasunęło mi się określenie: "Zacofanie intelektualnie już w chwili urodzenia." :)
Odpowiedz
nysa, zuk, tarpan - dramat
Odpowiedz
Widzę, plebs się oburzył. Do HI z 8:49 poczytaj sobie o tych pojazdach. Jak bardzo były do tyłu mechanicznie w porównaniu do innych pojazdów zagranicznych. Potem obrażaj. Napisać prawdę to cebulaki zaczynają puszczać soki... Jak chcecie, żeby taki złom się dalej poruszał i stwarzał zagrożenie na drodze - ok, wasze życie.
Odpowiedz
znowu kpiny z Pana Prezydenta
Odpowiedz
hmm, ciekawie po reaktywacji dawnych Lublinów przez zapaleńców , teraz kolej na żuki z FSC gdzie przecież w tym zakładzie ,,połowa,, miasta pracowała lub ktoś z bliskich czy znajomych mieszkańców Lublina..
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.