Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ściana wstydu" z nazwiskami radnych. Takie billboardy pojawiły się w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 17:35 Powrót do artykułu
Syfiarze z Mordoru-prosze odejść od komputerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z wielką przyjemnością zagłosuję w nadchodzącym wyborach na panią Martę Wcisło, którą zaliczam do grona najbardziej skutecznych radnych miejskich w Lublinie.
Skutecznie zdradziła o świcie - czyli skutecznie zagłosowała w zgodzie z oczekiwaniami oligarchy (branży deweloperskiej).
 Z tego co wiem radna Wcisło nie należy do PiS i nie uchwalała w nocy w sejmie ustawy Lex Deweloper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskich trolli uprasza się o zaprzestanie spamu na forum DW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooooooooooo, Japolan opłacony pisowski kundel dalej ujada
  • Błędnie traktujecie mnie jako swą rodzinę - bo jestem człowiekiem.
  • Szukajcie dalej.
  • Być może pomoże wam jakiś specjalista (ale chyba nie ze schroniska dla zwierząt).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pisowskich trolli uprasza się o zaprzestanie spamu na forum DW!" DEWELO-mPOwskich troli uprasza się o zaprzestanie spamu na forum DW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARCIN NOWAK to,że umyłeś rączki jak Piłat nie znaczy,że jesteś oki...Sory,ale liczyłem,ze chociaż ty coś zrobisz no,ale zachowanie ciepłej posadki jest ważniejsze niż dobro ogółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Największy wstyd to być pisowcem." NAJWIĘKSZY WSTYD TO BYĆ DEBILEM I PRZEKUPNĄ KUR.WĄ.A na marginesie to walę PoPisy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej radni ze ściany wstydu. wiecie, ze jest inny tak samo łatwy sposób zarabiania pieniędzy. I jest o wiele mniej wstydliwy niż głosowanie tak jak chce deweloper. Idźcie wieczorami pod latarnie! I wy szybko i łatwo zarobicie i wstyd będzie mniejszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, obciach , bylejakość , obłuda, niszczenie Polski to PiS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wstyd, obciach , bylejakość , obłuda, niszczenie Polski to PiS!!!" NISZCZENIE POLSKI TO PoPis Pełowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci radni poparli rozwój Lublina. Myślę, że jakiś interes i to nie o ochronę przyrody chodzi ,mają ci pieniacze z górek. Może ktoś zna temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GÓRKI czechowskie - będziemy pamiętać przy urnach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...