Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"To była piramida finansowa. 100 milionów złotych strat". Detektyw Rutkowski w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2018 r. o 18:41 Powrót do artykułu
wkrecili mnie w to jej pośrednicy z firmy safety finance, zapewniali że to bezpieczne, kto teraz za to odpowie, odradzali mi iść na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat o S&F bym się nie martwił, z panami którzy ją założyli i prowadzą współpracuje od lat, to bardzo uczciwi i porządni ludzie, z tego co wiem, sprawa z panią Dorotą jest bliska wyjaśnieniu, będzie dobrze;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak takia dobra firma ro moze oddasz mi moje pieniadze, na pozyczke ktorj mnie namowili? Brednie wszystko to oszusci. Jak ktorys sie pojawi w moich drzwiach to dostanie kopa w *** i poleci tak daleko skad przybyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się skończyła ta sprawa? Koleś KM dalej "działa" ze swoimi śmiesznymi kursami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś musi ją kryć skoro dalej jej się udaje wyłudzać forsę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eduvision jak chcecie Państwo odzyskać pieniądze to bardzo proszę zgłaszać się do Pani Prezes Ela Fijołek wcześniej Klub Sponsora a obecnie Klub Odpowiedzialnego Biznesu. Bo pod tym parasolem odbywał się cały proceder…Lublin, Opole, Katowice…tam gdzie działa lub działał obecnie Klub. *** klubodpowiedzialnegobiznesu .pl Organizowała pseudo szkolenia, zbierała ludzi pod przykrywką Klub Odpowiedzialnego Biznesu. Brała za to prowizję od każdej zrealizowanej inwestycji. Jak wpiszesz Eduvision na fb to pojawi ci się głównie Giełda Eventów i Klub Odpowiedzialnego Biznesu. Na bank wie, gdzie ukrywa się się szefowa zamieszania i z tego co wiemy proceder trwa teraz jako kryptowaluty-bitcoin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...