Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skąd on wziął tylu pedałów i lesbijek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd on wziął tylu pedałów i lesbijek?
 Z Lublina wszyscy , no bo skad ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! DAJMY SZANSĘ BIEDRONIOWI! GŁOSUJMY NA NIEGO W WYBORACH DO PE! IM WIĘCEJ GŁOSÓW DOSTANIE, TYM LEPSZE DLA POLSKI SPRAWY WYNEGOCJUJE OD "ZMURSZAŁEGO" SCHETYNY, IDĄC W BLOKU OPOZYCJI W WYBORACH DO SEJMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczor będzie Ci wdzięczny, że rozbijasz głosy po stronie demokratycznej - w ten sposób może rządzić przez kolejna lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie Wiosna. Polacy obudźcie się. Więcej tolerancji. Nigdy nie zagłosuję na PIS, zawiodła mnie PO, miałem nie iść na wybory. Pójdę, wszyscy włazili w d..ę kościołowi. Dosyć tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest to że zmiany idą a nie nazwy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;))) dajcie spokój ;)))) Jaka wiosna - stara odgrzana płyta, jeszcze ten dziwny lider ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd on wziął tylu pedałów i lesbijek?
 to partia bez przyszłości,jak już rozdadzą komuszki wszystko wszystkim ,partia sie skonczy  z braku narodzin nowych członków,i nie pisze się w ten sposób , idąc za słownikiem JPol jest pederastia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czytam posty nawołujące do oddania głosu na "Wiosnę" oraz wulgaryzmy zamieszczane przez życiowych nieudaczników. A więc poziom raczej odbiegający od norm europejskich. A na marginesie dodam, że w programie pana Biedronia jedyne pozytywne, co sam widzę, jest chęć rewizji stosunków państwa ze związkami wyznaniowymi. Ale cala reszta, to wyścig z PiS pod względem zaspokojenia socjalnych roszczeń tłuszczy. Dlatego i tym razem pozostanę w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto to to finansuje ,mówią ,że palikot? być może,ale myśle że stary zyd sorosz też miałby chęc zrobić nam tu nowe kuku,a ile biedroń przyjmie uchodzców? bo przyjmie na pewno,ale gębe zamknął na ten temat,choć pieprzył długie godziny w niedziele,tajemnica jakas ,a te tu głupki jarają sie nową lewacką partyjką jak gówniarze bez rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna w d@@@@e taka nazwa powinna być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie Wiosna. Polacy obudźcie się. Więcej tolerancji. Nigdy nie zagłosuję na PIS, zawiodła mnie PO, miałem nie iść na wybory. Pójdę, wszyscy włazili w d..ę kościołowi. Dosyć tego.
 ciekawe jak ci imigrant wlezie w du.pe z granatem jakowymś ,co powiesz o biedroniu miłośniku tych kolorowych przyjaciół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś liczy na zrobienie mu z dupy jesieni średniowiecza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie wiosna, idzie nowe a Misiewiczów mają torbić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tego pedała w Lublinie brakowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny po Millerze, Piskorskim, Palikocie, Petru z kasą na partię. Ciekawe kto sponsoruje tym razem...Zapraszamy na spotkanie szczególnie górników z Bogdanki, którą wygasi Biedroń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już lepiej zaglosować na PiS jednak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna szybko się kończy i jest kapryśna. A tak na marginesie nazwa niebywale infantylna. Nie zagłosuję na Wiosnę, choć lubię wiosnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedroń chyba tak Jak Kwaśniewski po studiach? z tytułem mgr co? I jeszcze Doktorat zrobił z pedałowania. Takich przywódców ciemny lud potrzebuje. Wszak to ,, Wiosna" Panie i Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój głos ma tylko Federacja dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka. Żadne nowoczesne wiosny nie są warte mojego głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...